Odłamana gałąź (MP3)

Odłamana gałąź
Każdy czasami czuje się trochę samotny, ale czy wszyscy wiedzą, co to znaczy być naprawdę opuszczonym? Jak bezdomny kundelek? Albo przysłowiowa boża sierotka?

Posłuchajcie kolejnego nagrania z niezwykłej serii Tadeusza Rucińskiego, który w mądry i ciepły sposób opowiada o różnych poważnych strawach. Cykl audycji, który powstał z myślą o najmłodszych słuchaczach został wydany jako seria audiobooków i cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród dzieci, ale również rodziców, którzy często sięgają po te opowiastki, aby pomóc sobie w poruszeniu z maluchami trudnych tematów lub po prostu posłuchać z dziećmi dla przyjemności mądrych i pogodnych historyjek.

„Odłamana gałąź” to jedna z takich opowiastek, wzruszająca i pełna nadziei, dla małych i dużych. Doskonała przed zaśnięciem i gdy szukamy pomocy w rozmowie o trudnych powrotach. Nawiązuje do ewangelii i tego, co znamy z własnego otoczenia.

Również niniejszy audiobook, jak pozostałe części, ukazały się przeczytane przez Tadeusza Rucińskiego i Agnieszkę Żuber.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Odłamana gałąź" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.