O zarządzaniu, społeczeństwie i gospodarce (Okładka twarda)

O zarządzaniu, społeczeństwie i gospodarce

O zarządzaniu, społeczeństwie i gospodarce (Okładka twarda)

Oferta specjalna -21%

Książki i artykuły Druckera przez kilkadziesiąt lat wywierały wpływ na przywódców instytucji państwowych, biznesowych i non profit, a jego podstawowe koncepcje pomagały w kierowaniu najlepszymi organizacjami na całym świecie. Jednak na kartach tej książki nawet najzagorzalsi miłośnicy Druckera znajdą coś nowego.

Zbiór O zarządzaniu, społeczeństwie i gospodarce. Niepublikowane wykłady Druckera w wyborze i opracowaniu Ricka Wartzmana zawiera trzydzieści trzy wykłady wygłaszane zarówno dla specjalistów z różnych dziedzin, jak i studentów. Pokazują one wybitnego myśliciela w akcji, jak pogłębia, cyzeluje i poddaje próbom swoje koncepcje.

Wśród znakomitych mów wygłaszanych od II wojny światowej i początków telewizji po epokę internetu i wyrośnięcie Chin na potęgę gospodarczą znalazły się między innymi:
  • Problemy z utrzymaniem ciągłości i pełnego zatrudnienia (1957)
  • Zarządzanie wielką organizacją (1967)
  • Wpływ strukturalnych zmian społeczno-gospodarczych świata na amerykański biznes (1977)
  • Organizacja oparta na wiedzy (1987)
  • Pracownik wiedzy i społeczeństwo wiedzy (1994)
  • Globalizacja (2001)
Czasami skromny, czasami władczy i stanowczy, Drucker zawsze potrafił przykuwać uwagę słuchaczy. Ta książka tak samo działa na czytelników.

O zarządzaniu, społeczeństwie i gospodarce. Niepublikowane wykłady Druckera w wyborze i opracowaniu Ricka Wartzmana to nowy i ważny dodatek do dzieł człowieka, który położył fundamenty pod zarządzanie w znanym nam dzisiaj kształcie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O zarządzaniu, społeczeństwie i gospodarce" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.