O wartości i cenie (MP3)

O wartości i cenie
Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach? Nie jest to proste. Szczególnie, że w takim temacie czai się mnóstwo fachowych pojęć, a dzieci nie lubią encyklopedycznych definicji. Najlepiej by było, gdyby dało się to zrobić za pomocą bajki… I oto powstały Bajki Kapitalne. A wśród nich „O wartości i cenie” - wspaniały tekst Jacka Mroczka, który teraz dostępny jest również w formie audiobooka. Bohaterem historii jest Makówka, bury kocurek oraz Igor – sześcioletni chłopiec. To oni wprowadzą dzieci w świat ekonomii i przystępnie wytłumaczą takie zagadnienia oszczędzanie, inwestowanie, przedsiębiorczość czy pieniądze. Tym razem młodzi słuchacze poznają różnicę między wartością i ceną. To przystępny, zabawny i interesujący przewodnik po świecie ekonomii, który sprawi, ze dzieci przyswoją podstawowe pojęcia przy okazji słuchania bajki.

A dla tych, którzy chcieliby poznać inne tematy dotyczące rynku i ekonomii mamy znakomite wieści. W cyklu Bajek Kapitalnych ukazały się również inne części cyklu, między innymi „O pieniądzach”.

Bajka należy do kolekcji Bajek Kapitalnych - kompendium wiedzy młodego człowieka o podstawach ekonomii. Bajki kapitalne tłumaczą dzieciom podstawowe zagadnienia ekonomiczne, takie jak: pieniądz, wartość, przedsiębiorczość, oszczędzanie, inwestowanie itp. W nauce rozsądnego gospodarowania środkami pomogą najmłodszym bajkowi przedsiębiorcy.

Ich historie zostaną nagrane przez znane i lubiane osobowości telewizyjne oraz radiowe, m.in.: Dorotę Zawadzką, Danutę Stenkę, Annę Ibisz, Beatę Pawlikowską, Martę Kileczyk, Paulinę Holtz, Jana Komasę, Kingę Burzyńską oraz Rafała Bryndala.

Całkowity dochód ze sprzedaży tytułów zostanie przekazany na cele charytatywne

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O wartości i cenie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.