O warszawskiej syrenie (MP3)

O warszawskiej syrenie
Ewa Szelburg-Zarembina autorka popularnych utworów dla dzieci, której teksty przyjmowane są zawsze ciepło i z zainteresowaniem, tym razem napisała opowiadanie nawiązujące do powstania Warszawy.

Z audiobooka „O warszawskiej syrenie”, który jest adaptacją dźwiękową tego opowiadania, najmłodsi słuchacze dowiedzą się, skąd wzięła się nazwa i dlaczego takie, a nie inne symbole towarzyszą stolicy Polski.

Wiedza i rozrywka w przystępnej, atrakcyjnej formie. To znakomity początek, aby uzupełnić lub utrwalić wiadomości, jakie na ten temat dzieci przyswoiły w przedszkolu czy w szkole. Warto również posłuchać nagrania przed rodzinną wycieczką do Warszawy, aby maluchy poczuły się pewnie, widząc niektóre symbole i słysząc o poszczególnych miejscach.

Zarówno język opowieści, jak i długość nagrania umożliwią zapoznanie się z nim bez problemów. Nawet najmłodsze dzieci zrozumieją treści, jakie w tej historii są najistotniejsze, a które tak wspaniale opracowała autorka.

Legendy to nie tylko pasjonujące, pełne przygód i uroku opowiadania, to również znakomity pomysł na kształtowanie tożsamości.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O warszawskiej syrenie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.