O Wandzie, co Niemca nie chciała mp3 (MP3)

O Wandzie, co Niemca nie chciała mp3
Jedna z najpiękniejszych legend w nowym opracowaniu.

Aleksandra Michałowska przygotowała tradycyjny tekst „O Wandzie, co Niemca nie chciała” na potrzeby słuchowiska realizowanego przez Teatr Polskiego Radia. Najlepsi polscy aktorzy zinterpretowali tekst przystosowany do możliwości odbioru najmłodszych słuchaczy, całość uzupełniono o specjalnie skomponowane i brawurowo wykonane piosenki, a nad realizacją czuwali znakomici dźwiękowcy i realizatorzy.

Tak oto do słuchaczy trafił wspaniały audiobook, który sprawi mnóstwo radości dzieciom i rodzicom. To doskonały pomysł na poznawanie klasycznych opowieści, miły sposób, aby spędzić czas wspólnie, w rodzinnym gronie lub urozmaicić popularne, powtarzane wielokrotnie opowieści do poduszki.

Nagrania w niniejszej serii nawiązują do wspaniałych tradycji słuchowisk tworzonych dla dzieci przed laty. Wielu z nas do dziś pamięta aktorskie interpretacje i wdzięczne piosenki. To znakomita okazja, aby kolejne pokolenie mogło poznać klasykę baśni w najlepszy wydaniu.

Narrator Andrzej Ferenc

Wanda Agata Kulesza

Stnisław Andrzej Mastalerz

Skuba Grzegorz Damięcki

Posłowie Adam Krawczyk, Bartosz Martyna i inni

Śpiewają:

Wiktoria Gorodeckaja, Magdalena Mickiewicz, Milena Suszyńska, Monika Węgiel, Jacek Beler, Adam Krawczyk, Robert Kuraś, Grzegorz Kwiecień, Bartosz Martyna, Michał Podsiadło

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O Wandzie, co Niemca nie chciała mp3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.