O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra (MP3)

O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra
Mała Alicja wraz z otaczającym ją światem przedziwnych stworzeń weszła na zawsze do literatury. Bezpretensjonalna, przedziwna bajka o tej zdumiewającej dziewczynce została powszechnie uznana za arcydzieło (…) Świat zmienił się przecież tak bardzo w ciągu ostatniego stulecia (…) ale żadne zmiany nie tknęły Alicji, jest coraz popularniejsza i równie sławna jak sto lat temu. Partia szachów wielka jak świat, rzeczywiście ogarnęła cały świat i wtargnęła do wszystkich jego zakątków. „O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra” to audiobook w interpretacji Jacka Kissa. Adaptacja audio jednej z najpiękniejszych książek w historii literatury - „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla, która ukazała się po raz pierwszy w 1865 roku i od tamtej pory jest jedną z ulubionych opowieści dzieci i dorosłych.

Audiobook w interpretacji Jacka Kissa to możliwość zetknięcia się z Alicją i Krainą Czarów po raz kolejny. Bogactwo świata po drugiej stronie lustra, przygody, jakie przeżyła tam dziewczynka z nowymi przyjaciółmi i piękny język opowieści sprawiają, że za każdym razem, gdy sięgamy po „Alicję w Krainie Czarów”, odkrywamy coś nowego.

Również najmłodsi słuchacze pokochają „O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra”.

Ponad cztery i pół godziny w Krainie Czarów to wspaniała wyprawa, którą pamięta się później przez całe życie, a jednocześnie marzy się o powrocie do wspaniałego świata wyobraźni.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.