O Tadku Niejadku, babci i dziadku (MP3)

O Tadku Niejadku, babci i dziadku
Jeżeli macie w domu małego niejadka albo po prostu lubicie klasyczne słuchowiska ze znakomitymi piosenkami, polecamy Wam ten audiobook.

„O Tadku Niejadku, babci i dziadku” to jedna z najweselszych historyjek stworzonych przez od lat ulubioną autorkę wierszy i opowiadań dla dzieci – Wandę Chotomską.

Nagranie, które prezentujemy słuchaczom to wierszowane przedstawienie z elementami muzycznymi: przezabawna opowieść o Tadziu, który grymasił przy jedzeniu, któremu nic nie smakowało i w żaden sposób nie można go było namówić do zjedzenia obiadu. Czy babci i dziadkowi uda się go jakoś przekonać?

Posłuchajcie słuchowiska, które wprawi Was we wspaniały nastrój, bo ma piękne wpadające w ucho piosenki i pomysłowy, znakomicie przeczytany tekst.

W nagraniu udział wzięli wspaniali aktorzy, między innymi Zofia Raciborska, Irena Kwiatkowska i Tadeusz Bartosik. Mieczysław Janicz skomponował muzykę, która znakomicie uzupełnia treść.

Z pewnością po wysłuchaniu „Tadka Niejadka, babci i dziadka” będziecie mieli apetyt na więcej. To klasyka gatunku w najlepszym wydaniu.


Obsada:

Zofia Raciborska (Tadek Niejadek)

Tadeusz Bartosik

Irena Kwiatkowska

Barbara Stępniakówna

Zdzisław Salaburski

Zbigniew Kryński

Bogdan Niewinowski

Aleksander Gąssowski

Wanda Majerówna

Magdalena Nanowska

Wiktor Nanowski

Elżbieta Gaertner

Ryszard Gołębiowski

W. Zagórski

Muzyka - Mieczysław Janicz

Dyrygent - Mieczysław Janicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O Tadku Niejadku, babci i dziadku" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.