O strategii (MP3)

O strategii
Harvard Business Review przedstawia „O strategii” – drugą pozycję z serii 10 idei HBR dedykowanej osobom dążącym do rozwoju osobistego i zawodowego.

Apple? Historię tego sukcesu już chyba wszyscy znamy…

Na zwycięskiej strategii Apple ta opowieść jednak się nie kończy! Innowacyjne modele biznesowe przekształcają całe branże i prowadzą kolejne przedsiębiorstwa do wygranej!

Takie sieci, jak Wal-Mart i Target, które weszły na rynek z pionierskimi modelami biznesowymi, obecnie mają w swoim posiadaniu 75% całkowitej wartości sektora sprzedaży detalicznej. Tanie linie lotnicze z niewielkiej plamki na ekranie radaru urosły do poważnych graczy, do których należy 55% wartości rynkowej wszystkich przewoźników. Aż 11 z 27 powstałych w ostatnim ćwierćwieczu firm, które dostały się na listę Fortune 500 w ostatnich 10 latach, awansowało w ten sposób dzięki innowacyjnym modelom biznesowym…

W dzisiejszych czasach jedynym ze sposobów utrzymania dobrej kondycji firmy jest wyczucie chwili, w której wymaga ona fundamentalnej przebudowy i dokonanie niezbędnych zmian.

Skuteczna strategia? Zbuduj ją i wprowadź. Na kolejnych stronach „O strategii” podpowiadamy Ci, jak zrobić to dobrze.

Książki 10 idei HBR przekazują aktualną wiedzę i konkretne rozwiązania. Ułatwiają osiągnięcie profesjonalizmu w obszarze zawodowym oraz satysfakcji zarówno z pracy, jak i życia osobistego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O strategii" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.