O rybaku i złotej rybce (MP3)

O rybaku i złotej rybce
Bajka dla dzieci

Schwytanie złotej rybki, która spełnia życzenia to marzenie wielu z nas. Co w takiej sytuacji wybrał rybak z baśni braci Grimm?

Posłuchajmy jednej z adaptacji tego znanego i lubianego przez dzieci na całym świecie tekstu. Autorem scenariusza tego słuchowiska jest Maciej Staropolski. Dzięki pracy jego oraz wydawnictwa Gamma powstało prawdziwe przedstawienie, które oprócz słów zawiera również wspaniałą muzykę ilustrującą tę mądrą opowieść.

Aktorzy przeczytali całość tak, aby najmłodsi słuchacze wszystko od początku do końca zrozumieli i ie uronili ani kawałka pasjonującej historii o rybaku, jego żonie i cudownej rybce połyskującej w słonecznych promieniach.

Przedszkolakom i uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej ta historia z pewnością przypadnie do gustu. Z uwagą posłuchają jej też dorośli, którzy być może kojarzą tę wspaniałą baśń z dzieciństwa. To znakomita okazja, aby później wspólnie podyskutować na tematy, które poruszone są w historii rybaka i złotej rybki.

A jeśli słuchowisko spodoba się dzieciom, Maciej Staropolski opracował takich przedstawień więcej. Dostępne są baśnie i opowieści w formie nagrań na podstawie tekstów nie tylko braci Grimm, ale również Andersena, Perrault i innych.

Na podstawie Baśni braci Grimm i własnego tłumaczenia napisał Maciej Staropolski

Występują:

J.Lesiak, M.Krzysica, M.Kochan, A.Deskur, T.Łomnicki, T.Wysocki, T.Schimscheiner

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O rybaku i złotej rybce" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.