O Ptaszku Cudaszku (MP3)

O Ptaszku Cudaszku
Magiczna historia opowiedziana przez Antoninę Domańską teraz także jako audiobook. „O Ptaszku Cudaszku” to opowieść, która nieco odbiega od najpopularniejszych publikacji autorki.

Tym razem trafia do słuchaczy nie powieść stricte historyczna, ale nieco magiczna opowieść. To piękna historia o uroczym ptaszku, który w niezwykły sposób pojawia się na ziemi rzadko, bo tylko raz na sto lat. Wówczas to znosi rubinowe jajko.

Co dzieje się z jajkiem i szczęśliwym znalazcą? Posłuchajcie, jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej. Ta urokliwa historia zainteresuje wszystkich, którzy lubią magiczne opowieści i styl Antoniny Domańskiej. Tym razem autorka zaprasza dzieci i młodzież do baśniowego świata, w którym zagościł niezwykły Ptaszek Cudaszek.

To znakomita, ponadczasowa opowieść, która przypadnie do gustu najmłodszym słuchaczom i tym wszystkim, którzy marzą o znalezieniu magicznego rubinowego jajka przynoszącego szczęście.

Jeśli zastanawiacie się, co w życiu może zmienić trafienie na coś tak niezwykłego, posłuchajcie nagrania „O Ptaszku Cudaszku”.

Audiobook Polskiego Radia Rzeszów ukazał się w interpretacji Jolanty Nord.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O Ptaszku Cudaszku" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.