O piracie Rum-Barbari (MP3)

O piracie Rum-Barbari


Opowiadania Adama Bahdaja teraz również w wersji audio.

Książka „O piracie Rum-Barbari” to opowieść stworzona z myślą o młodszych czytelnikach i słuchaczach. Historia pewnych wakacji, zabaw nad jeziorem i sennej krainy, w której bohaterowie wyprawią się w cudowną podróż morską. Należy do najpopularniejszych utworów tego autora, po który od lat sięgają chętnie rodzice i dzieci.

Nagranie to półtorej godziny znakomitej zabawy. Nie tylko opowieść o przygodach dziecięcych bohaterów, ale również pomysł na to, jak bawić się w domu lub w trakcie wakacji nad wodą z wykorzystaniem kilku przedmiotów i wyobraźni.

„O piracie Rum-Barbari” czyta Jerzy Mazur.

Adam Bahdaj to autor również innych książek, które ukazały się jako audiobooki. Dla młodszych odbiorców to na przykład „Pingwin Pik Pok” czy „Najpiękniejsza fotografia”, dla starszych dzieci i młodzieży lubiane i od lat popularne powieści: „Kapelusz za 100 tysięcy”, „Stawiam na Tolka Banana” i „Wakacje z duchami”.

Fragment tekstu:

.. Gdy się obudziłem, zobaczyłem wysoki maszt, nad masztem reje, nad rejami gniazdo bocianie, a w gnieździe bocianim załogę, to jest Antosia. Wszystko wydało mi się jakieś dziwne i zmienione. Rozejrzałem się dokoła. Nie chciałem wierzyc własnym oczom.

Leżałem na pokładzie wspaniałej fregaty. Wokół, jak okiem sięgnąć, falowało morze. Dął mocny wiatr. Płynęliśmy pod pełnymi żaglami.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O piracie Rum-Barbari" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.