O pieniądzach (MP3)

O pieniądzach
Dzięki oszczędnościom Oli Kocur Makówka poznaje wartość pieniędzy i uczy się jak ważne jest by ich pilnować!

Kolejna Bajka Kapitalna, która w przystępny, jasny sposób omawia podstawowe pojęcia ekonomiczne. Najistotniejsze kwestie zostały ujęte w formie bajki, dzięki czemu dzieci przyswajają ważne informacje: jak oszczędzać, co to znaczy inwestować i czym różni się wartość od ceny.

W tym odcinku Bajek Kapitalnych dzieciaki posłuchają o pieniądzach. Bohaterem jak zwykle będzie sympatyczny pręgowany kocur Makówka, który będzie gościł u kilkuletniej Oli. Czy Makówce uda się pomóc Oli, kiedy jej kuzyn Kuba będzie próbował ją oszukać?

Posłuchajmy wspólnie, bo dla dzieci to będzie wspaniała nauka i interesująca historia, a rodzice być może dowiedzą się, jak rozmawiać ze swoimi pociechami na tematy ekonomiczne.

To wesoła, ciepła i bardzo mądra opowieść, która z pewnością okaże się pomocna w niejednej rodzinie. Seria bajek na temat rynku i ekonomii została stworzona przy udziale profesjonalistów. Nagrania realizowano z pomocą postaci znanych z mediów i świata artystycznego – miłe głosy uprzyjemniają odbiór.

„O pieniądzach” przedstawia słuchaczom Marta Kielczyk.

A tym, którym spodobają się współczesne, wesołe opowieści Jacka Mroczka, polecamy inną Bajkę Kapitalną „O wartości i cenie” oraz „Bajki pytajki”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O pieniądzach" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.