O panu Tralalińskim (MP3)

O panu Tralalińskim
Wiersz o rozśpiewanej rodzinie – jeden z najbardziej dźwięcznych utworów poety, który należy do czołówki polskich twórców poezji dla dzieci. Julian Tuwim zasłynął znakomitymi rymowankami, które zna i kocha kilka pokoleń Polaków. Dzięki audiobookom wydanym przez wydawnictwo Promatek możemy usłyszeć je raz jeszcze, tym razem w znakomitej interpretacji Antoniego Rota.

Przypomnijmy sobie znakomite wiersze, które towarzyszyły nam w trakcie zabaw kilkadziesiąt lub kilkanaście lat temu. Zapoznajmy z tą uroczą, pełną humoru i mądrości poezją nasze dzieci, które z pewnością zachwycą się klasyką polskiej literatury.

„O panu Tralalińskim” to wspaniale przeczytany wiersz, który spodoba się dzieciom w różnym wieku. Pobudza wyobraźnię i poprawia nastrój. Nagranie ukazało się obok takich tytułów jak „Słoń Trąbalski”, „O Grzesiu kłamczuchu”, „Ptasie radio”. Wybierzcie swoje ulubione!

Promatek zadbał również o to, aby słuchacze otrzymali gotowy zbiór tych wierszy pt. „Najpiękniejsze wiersze – Lokomotywa i inne”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O panu Tralalińskim" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.