O nas

Lubimy czytać, grać, oglądać i słuchać. Bez ograniczeń. Nie znosimy czekać, stać w kolejkach i przeciskać się w tłumie. Chcemy, aby zakupy były doświadczeniem, a każda wizyta w sklepie przyjemnością. Cenimy styl i atmosferę. Pragniemy wyznaczać trendy, wierzymy, że lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich. CDP.pl powstało z myślą, że jest w Polsce miejsce dla dobrego sklepu z kulturą i rozrywką.

Pracując przez lata w dystrybucji nauczyliśmy się rozumieć multimedia. Wydaliśmy tysiące gier i setki filmów. Dostarczyliśmy do wszystkich sklepów w całej Polsce miliony pudełek z grami i filmami. Dzisiaj prowadzimy własny sklep. Chcemy korzystając ze swoich doświadczeń, entuzjazmu i pasji do kultury i rozrywki stworzyć miejsce unikatowe, z charakterem, własnym stylem i duszą.

Zbudujemy sklep idealny i zaoferujemy naszym klientom nowoczesne, dobrze zaopatrzone i przyjazne miejsce do robienia codziennych zakupów.

Przeczytaj, zagraj, posłuchaj jeszcze dziś!

Nasza droga

Pomysł na sklep CDP.pl powstał w 2012 jako odpowiedź na zmieniające się dystrybucyjne realia rynkowe. Nasza firma – podówczas znana jako CD PROJEKT od ponad 20 lat prowadziła sprzedaż gier wideo oraz filmów kierując swoją ofertę do segmentu B2B i skupiając się na hurtowej sprzedaży multimediów. Rok wcześniej zauważyliśmy wzrost zainteresowania cyfrową dystrybucją. Zainspirowani sukcesami GOG.com, który z sukcesem prowadził działalność na polu cyfrowej dystrybucji gier komputerowych postanowiliśmy zbudować własny serwis. Cyfrowa platforma dystrybucyjna CDP.pl zadebiutowała w październiku 2012 zaczynając od skromnej oferty 30 gier do pobrania, w tym samym czasie spółka zmieniła nazwę i tak nasza firma i serwis stały się tożsame. W kolejnych latach CDP.pl urosło i wzbogaciło się o nowe kategorie – ebooki, ekomiksy, audiobooki oraz cyfrowe filmy w modelu download-to-own. W 2013 obserwując rynek zauważaliśmy kolejne zmiany, a szczególnie wzrost udziałów sprzedaży w kanale e-commerce, a więc w modelu opartym o wysyłkę towaru dostępnego fizycznie. Naturalnym stało się dla nas, że mimo, iż cyfrowa dystrybucja multimediów jest przyszłością tej kategorii nie można zapominać o modelu przejściowym jakim jest sprzedaż wysyłkowa. Nie oferując naszym klientom możliwości fizycznego zakupu towarów tracimy potencjał i możliwość późniejszej konwersji na użytkowników cyfrowych multimediów! Tak powstała koncepcja CDP.pl 2.0 nowoczesnego sklepu, którym jesteśmy dzisiaj!

Nasi pracownicy

Mówi się, że firmę tworzą ludzie, my uważamy, że indywidualności. Zatrudniamy zgrany zespół wyspecjalizowanych indywidualistów, dla których jakość i satysfakcja naszych klientów nie są tylko sloganem, ale prawdziwą misją. Dyskutujemy, spieramy się, denerwujemy się i cieszymy razem. Świętujemy wspólnie wszystkie nasze sukcesy, nawet te najmniejsze i bierzemy wspólnie odpowiedzialność za wszystkie błędy. W przypadku naszego zespołu powiedzenie – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego to bardzo trafne określenie.

Media o CDP.pl

 • CDP.PL LAUREATEM NAGRODY PAYU LAB AWARDS W KATEGORII ECOMMERCE!

  Sklep cdp.pl otrzymał nagrodę PayU Lab Awards w kategorii eCommerce. Nagroda za wyróżniającą się działalność w branży została przyznana podczas gali PayU Lab Forum, dorocznego spotkania liderów biznesu organizowanego przez PayU - lidera płatności online w Polsce. Kapituła PayU Lab Forum doceniła cdp.pl za nową jakość sprzedaży na rynku multimediów, przyjazny i nowoczesny interfejs użytkownika, intuicyjną i krótką ścieżkę zakupową, dogodne płatności oraz unikatowe połączenie cyfrowej dystrybucji i wysyłkowej sprzedaży.

 • Dwa Bestsellery Empiku 2015 dla Wiedźmina 3: Dziki Gon

  W tegorocznej edycji Bestsellerów Empiku aż dwie nagrody powędrowały do Wiedźmina 3: Dziki Gon!
  Tytuł otrzymał nagrodę w kategorii Najpopularniejsza Gra 2015 i Wydarzenie Roku 2015.

 • CDP.pl zaprasza na pierwsze publiczne pokazy HTC Vive

  CDP.pl, dystrybutor gier i właściciel platformy ecommerce oraz HTC podpisały list intencyjny o współpracy. W ramach porozumienia gogle HTC Vive do eksplorowania wirtualnej rzeczywistości zostaną po raz pierwszy zaprezentowane szerszej publiczności na targach PGA w Poznaniu.

 • To już oficjalne. Zmartwychwstały Merlin przejął e-sklep CDP.pl

  Do tej pory Merlin.pl był odwiedzany głównie przez kobiety w przedziale wiekowym 25-40 lat. Teraz CDP.pl, jeden z największych krajowych e-sklepów w kategorii gier wideo, w posagu wniesie młodszą, męską klientelę 18-35 lat. A także platformę cyfrową, której Merlin nie posiada, dzięki czemu dotychczasowi klienci będą mogli kupować książki nie tylko papierowe, ale ebooki i audiobooki.

 • Wyróżnienie w konkursie EKOMERSY dla CDP.pl

  Sklep cdp.pl został w tym roku wyróżniony w konkursie EKOMERSY w kategorii „Wdrożenie roku” oceniającej najlepsze kompleksowe wdrożenie sklepu internetowego.

 • Merlin z inwestorem i apetytem na gry

  Internetowy sprzedawca kupuje znaną markę e-commerce. Transakcję sfinansuje m.in. jeden z najbogatszych Polaków. Ledwie tydzień temu Merlin na łamach „PB” ogłaszał swoje prognozy na 2017 i 2018 r. (odpowiednio 50 i 80 mln zł sprzedaży), teraz pokazuje, że ma apetyt na dużo więcej. Spółka działająca na NewConnect pod szyldem Admassive (zmiana nazwy na Merlin Group jest w trakcie rejestracji) podpisała list intencyjny w sprawie kupna jednej z mocniejszych marek e- -handlu w segmencie gier wideo.

 • CDP.pl wraca na giełdę. AdMassive Group (wkrótce Merlin Group) przejmuje sklep za 3 mln zł

  Topmall sp. z o.o. - spółka należąca do Admassive Group - przejmie część CDP.pl odpowiedzialną za sprzedaż gier, książek, muzyki, filmów oraz gadżetów. Wartość transakcji ustalono na 3 mln zł. Właściciel sklepów internetowych Merlin.pl i Topmall.ua niebawem powiększy się o CDP.pl. Pod koniec ubiegłego tygodnia AdMassive Group z sukcesem zamknęła negocjacje z CDP.PL sp. z o.o. w sprawie przejęcia części firmy odpowiedzialnej za sprzedaż gier, książek, muzyki, filmów oraz gadżetów.

 • Właściciel Merlin.pl negocjuje kupno CDP.pl za 3 mln zł, pozyskał 2,4 mln zł z obligacji

  Spółka Admassive Group, do której należą sklepy internetowe Merlin.pl i Topmall.ua, zaczęła negocjacje dotyczące zakupu składników majątkowych e-sklepu CDP.pl za 3 mln zł. Pod koniec ub.r. i na początku br. firma i jej spółka zależna Topmall wyemitowały obligacje za łączną kwotę 2,38 mln zł oraz zamierza wyemitować akcje firmie ATP FIZ AN za 1,5 mln zł.

 • Właściciel Merlin.pl przejmie kolejny sklep internetowy

  Zarząd spółki Admassive Group S.A. poinformował, że 22 lutego 2017 r. został podpisany list intencyjny z CDP.PL sp. z o.o., w ramach którego strony postanowiły wyrazić wolę przystąpienia do negocjacji mających na celu zawarcie umowy sprzedaży przez CDP na rzecz Admassive niektórych składników majątkowych związanych z prowadzonym przez CDP sklepem internetowym działającym pod adresem www.cdp.pl. Wartość transakcji ma wynieść 3 mln zł - informuje dlahandlu.pl.

CDP.pl w liczbach

Ponad

icon
1 0 0 0 0 0 0

interakcji z klientami w kanałach społecznościowych

Ponad

icon
5 0 0

terabajtów pobranych danych

icon
2 1 4 5 6

rozwiązanych problemów przez obsługę techniczną

icon
9 0 0 0 0

fanów w mediach społecznościowych

Zespół

icon
2 0

osób pracuje codziennie nad serwisem

icon

Średnio co

1 5

sekund zakup

icon
2 0 0 0

opinii o produktach

Ponad

icon
1 4 0 0 0 0 0 0

Odwiedzin na CDP.pl

Kontakt

Merlin Commerce Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
Budynek Gamma
02-305 Warszawa
Tel: +48 222 626 222
kontakt@cdp.pl
NIP: 5272647706
Regon: 142799272

Obsługa klienta
+48 222 626 222
Koszt połączenia z infolinią wg stawek operatora

Pomoc techniczna
pomoc@cdp.pl

Współpraca
wspolpraca@cdp.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 09:00 - 17:00
Uwaga: Nie ma możliwości odbioru osobistego zamówionego towaru.