O leniwym chłopie i skarbie (MP3)

O leniwym chłopie i skarbie
Zabawna historia o leniwym chłopie i o tym, co może spotkać człowieka w zaczarowanym lesie, gdy nieuważnie biega między drzewami i wykrzykuje różne słowa.

Kolejna opowieść Antoniego Józefa Glińskiego dla dzieci. Audiobook to zabawna historia rolnika, który nic nie uprawiał, niczego nie hodował, ale ciągle szukał sposobu na zarobienie wielkich pieniędzy, odrzucając wszystko, co ma związek z pracą.

Opowiadanie dla młodszych i starszych słuchaczy, to połączenie klasycznej formy i współczesnego języka. Krótkie nagranie to format odpowiedni na deszczowe popołudnie albo na dobranoc. Doskonała rozrywka, która może również stanowić wstęp do rozmów na ważne i poważne tematy.

Słuchaczom, którym przypadnie do gustu bajka „O leniwym chłopie i skarbie”, z pewnością spodobają się również inne historie autora interpretowane przez Michała Milowicza, na przykład „O królewiczu Michale i rycerzu Niewidku”, „O Jagodzie, o smoku i o zaczarowanych kołowrotkach”, „O Dobromirze, Mruczku, Chapsie i czarodziejskim pierścieniu”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O leniwym chłopie i skarbie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.