O księżniczkach, rycerzach i czarodziejach (MP3)

O księżniczkach, rycerzach i czarodziejach
Historie opowiadają prozą lub wierszem, o ulubionych bohaterach najmłodszych czytelników: dzielnych rycerzach, pięknych księżniczkach i czarodziejach - ale nie każdy czarownik musi być zły.

1. Beata Biały - Kwiatki dla czarownicy

2. Natalia Gałczyńska - Pierścionek Alali

3. Jacob i Wilhelm Grimm - Król żab

4. Johann Wolfgang Goethe - Uczeń Czarnoksieżnika

5. Eliza Orzeszkowa - O rycerzu miłującym Jeśli marzycie o zbiorze cudownych opowieści o księżniczkach, rycerzach i magii – oto on.

Wspaniały audiobook, który właśnie trafia do słuchaczy to niezwykły tomik historii na jeden temat: oryginalnych, pisanych proza lub wierszowanych.

Nagranie zawiera pięć opowiadań – nowych i tych tradycyjnych, które być może kiedyś już słyszeliście. Teraz, w odnowionej formie i wspaniałej interpretacji znalazły się na audiobooku „O księżniczkach, rycerzach i czarodziejach”.

Będzie pięknie, kolorowo i magicznie. Bohaterowie będą przeżywać wspaniałe przygody, a słuchacze – mnóstwo emocji. Wszystko skończy się dobrze, możecie być pewni. Od tego w końcu są bajki. Ale w trakcie opowieści możecie spodziewać się wszystkiego.

Audiobook zapewni dzieciom i dorosłym blisko 80 minut wciągających, wspaniale opowiedzianych historyjek, które łączy wspólny element: bohaterowie, których spotkać możemy jedynie w bajkach.

Zapraszamy do ich wysłuchania nie tylko małe księżniczki i niewielkich, ale dzielnych rycerzy, ale wszystkich tych, którzy kiedykolwiek choć przez chwilę czuli się jedną z takich postaci.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O księżniczkach, rycerzach i czarodziejach" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.