O Królewnie Czarodziejce (MP3)

O Królewnie Czarodziejce
Bajka dla dzieci

Wspaniałe opowieści Józefa Ignacego Kraszewskiego teraz dostępne są również w wersji audio. Dzięki temu możemy zapoznać najmłodszych słuchaczy z klasycznymi utworami autora, które ostatnio zostały nieco zapomniane, ale stanowią zbiór cudownych baśni i legend. To klasyka polskiej literatury, która jest równie interesująca i wciągająca, mądra i zabawna jak opowieści stworzone niegdyś przez popularnych autorów takich jak Andersen czy Grimmowie.

Tym razem do słuchaczy trafia nagranie „O królewnie czarodziejce” przygotowane i wydane przez rzeszowski oddział Polskiego Radia.

To opowieść, która zadowoli nawet najbardziej wymagające dzieci. Ma wszystkie elementy, które powinna zawierać wciągająca historia: interesującą fabułę, magię i wspaniałych bohaterów, którzy zaskakują i przeżywają cudowne przygody. Przeplatają się tu rzeczywiste i fantastyczne elementy, a na końcu znajdujemy dyskretny, mądry i ponadczasowy morał.

Polecamy również inne utwory Kraszewskiego w wersji audio, które ukazały się w interpretacji Jolanty Nord, między innymi „Kwiat paproci” i „Garbucha”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O Królewnie Czarodziejce" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.