O królewiczu niespodziance, o królu podziemi i o trzech próbach (MP3)

O królewiczu niespodziance, o królu podziemi i o trzech próbach
Oryginalna, wesoła bajka, która zainteresuje dzieci i ich rodziców.

Audiobook z kolejną opowieścią Antoniego Józefa Glińskiego, w którym spotkamy tym razem króla i królową, a także ogromnego potwora o gadziej twarzy.

Wysłuchamy historii o obietnicy, jaką król złożył Dżabbie, władcy podziemi, nie wiedząc, czego tak naprawdę dotyczy. A dotyczyła… jego małego synka, którego wcale się nie spodziewał, a zastał go po powrocie z wojny do domu.

To bajka dla mniejszych i większych dzieci, które lubią niezwykłe opowieści pełne przygód, niespodzianek i humoru. Klasyczni bohaterowie mają tu również współczesne cechy, dzięki czemu opowieść nabiera niezwykłego, oryginalnego charakteru.

Bajka „O królewiczu niespodziance, o królu podziemi i o trzech próbach”w wersji audio ukazała się w interpretacji Michała Milowicza.

Tym, którym spodobała się historia królewicza niespodzianki, z pewnością przypadną też do gustu również inne audiobooki z bajkami Antoniego Józefa Glińskiego: „O królewnie zaklętej w żabę”, „O kiju-samobiju, czapce niewidce, siedmiomilowych butach i górze miedzianej” lub „O żebraku, który zawsze mówił prawdę”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O królewiczu niespodziance, o królu podziemi i o trzech próbach" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.