O krasnoludkach i sierotce Marysi (MP3)

O krasnoludkach i sierotce Marysi
Jeśli chcielibyście poznać zwyczaje krasnoludków i odwiedzić ich niezwykłe królestwo, koniecznie sięgnijcie po baśń Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i sierotce Marysi”.

Co prawda właśnie jest lato i małe stworzonka właśnie ochoczo wyszły spod ziemi, gdzie na co dzień mieszkają, aby pomóc kilku osobom w potrzebie, ale autorka zadbała o to, aby słuchacze mogli poznać kilka krasnoludkowych tajemnic. Oraz oczywiście sympatycznego Koszałka-Opałka.

Wzruszająca i ponadczasowa historia z pogranicza rzeczywistości i fantazji to znakomity wybór dla małych miłośników baśni i opowieści z krainy czarów. To również uniwersalna opowieść o wzajemnej pomocy.

Historia gęsiarki Marysi od ponad stu lat zachwyca dzieci i dorosłych i doczekała się licznych adaptacji. Nagranie jest znakomitą okazją, aby opowieść Konopnickiej zaprezentować najmłodszym słuchaczom. Nagranie „O krasnoludkach i sierotce Marysi” przygotowane przez wydawnictwo MTJ ukazało się w interpretacji Mikołaja Mullera.

Maria Konopnicka jest także autorką innych mądrych i pięknych historii, których można posłuchać, między innymi „Nasze szkapy”, „Dymu” oraz „Szkolnych przygód Pimpusia Sadełko”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O krasnoludkach i sierotce Marysi" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.