O kiju-samobiju, czapce niewidce, siedmiomilowych butach i górze miedzianej (MP3)

O kiju-samobiju, czapce niewidce, siedmiomilowych butach i górze miedzianej

O kiju-samobiju, czapce niewidce, siedmiomilowych butach i górze miedzianej (MP3)

Kup na prezent
Magia właściwa klasycznym bajkowym opowieściom oraz współczesny język i styl opowiadania – to cechy, z których znane są opowieści Antoniego Józefa Glińskiego.

Kolejna odsłona serii opowiadań dla dzieci to audiobook „O kiju-samobiju, czapce niewidce, siedmiomilowych butach i górze miedzianej” w znakomitej interpretacji Stanisława Mikulskiego.

Tym razem posłuchamy o miłym, dobrym królewiczu, który zawsze i dla wszystkich miał czas, aby porozmawiać czy wysłuchać, nigdy nie kierował się w kontaktach z ludźmi ich bogactwem czy wyglądem. Pewnego dnia przydarzyło mu się niezwykłe spotkanie nad jeziorem.

To zabawna i mądra opowiastka, która może być dobranocką lub wstępem do rozmowy o ważnych sprawach. Magia przenika tu rzeczywistość, ale podstawowe wartości są uniwersalne i bohaterowie tak, jak my, ponoszą konsekwencje swojego postępowania i osobistych wyborów.

Również inne bajki Antoniego Józefa Glińskiego dostępne są w wersji audio: „O Jasiu głuptasiu”, „O królewiczu niespodziance, o królu podziemi i o trzech próbach” i „O dwóch braciach”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O kiju-samobiju, czapce niewidce, siedmiomilowych butach i górze miedzianej" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.