O Jasiu głuptasiu (MP3)

O Jasiu głuptasiu
Kolejna bajka z morałem Antoniego Józefa Glińskiego.

„O Jasiu głuptasiu” teraz również w wersji audio i to w znakomitej interpretacji Stanisława Mikulskiego.

Audiobook to kwadrans barwnej, pouczającej opowieści o rodzinie, wzajemnej pomocy i pracowitości. Rodzinne słuchanie może przerodzić się w rozmowę z dziećmi o tym, co ważne. Ale bajki Glińskiego to przede wszystkim barwna opowieść o bohaterach, którzy mają niezwykłe przygody. Posłuchamy o rzeczywistych wydarzeniach i magicznych przedmiotach, które sprawią, że losy tytułowego Jasia się odmienią.

To on okazał się najbardziej pomocny, gdy zabrakło ojca rodziny i wszystkie obowiązki spadły na matkę. To jemu przypadła nagroda w postaci czarodziejskiego pierścienia ukrytego w gnieździe na podwórzu. Jego dwaj bracia, zbyt leniwi, by pomagać starej matce, nie zyskali uznania i nie odziedziczyli skarbu który dawał ogromne możliwości.

To mądra, ale i zabawna historia, podobnie jak inne bajki autora. Jeśli słuchacze polubili Jasia głuptasia, z pewnością chętnie sięgną po pozostałe opowieści czytane przez Stanisława Mikulskiego: „O kiju-samobiju, czapce niewidce, siedmiomilowych butach i górze miedzianej” lub „O żebraku, który zawsze mówił prawdę”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O Jasiu głuptasiu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.