O Grzesiu kłamczuchu (MP3)

O Grzesiu kłamczuchu
Jeden z najweselszych wierszyków w dorobku Juliana Tuwima. Historia „O Grzesiu kłamczuchu” ukazała się właśnie we wspaniałej interpretacji aktora Antoniego Rota.

To opowieść, która dowodzi, że nawet najbardziej misterne kłamstwo ma krótkie nogi, a prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Posłuchajmy zatem jeszcze razy, jak Grześ próbował przekonać ciocię, że spełnił jej prośbę.

Magiczny świat wierszy Tuwima, które większości Polakom w różnym wieku kojarzą się z niezwykłym czasem dzieciństwa. Najpiękniejsze i najbardziej lubiane utwory poety zostały przygotowane i wydane przez wydawnictwo Promatek – w zbiorach i pojedynczo, dzięki czemu każdy słuchacz może ułożyć osobistą listę wierszyków, z którymi ma najmilsze wspomnienia.

To również niepowtarzalna okazja, aby twórczość Juliana Tuwima przedstawiać najmłodszym. Niechybnie zachwycą się pięknymi, dynamicznymi opowieściami, które – jak się okazuje -są ponadczasowe, a oprócz radości, mają w sobie również mądrość. Doskonałym przykładem jest prezentowany audiobook.

Oprócz „O Grzesiu kłamczuchu” Promatek udostępnia również inne wierszyki wersji audio, między innymi „O panu Tralalińskim”, „Rzepkę”, „Słonia Trąbalskiego” oraz „Ptasie radio”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O Grzesiu kłamczuchu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.