O dwóch takich, co ukradli księżyc (MP3)

O dwóch takich, co ukradli księżyc
Audio książka na podstawie jednej z najbardziej znanych opowieści autorstwa Kornela Makuszyńskiego.

Słuchaczom, którzy cenią klasykę twórczości dla dzieci i dorobek autora, z pewnością znani są Jacek i Placek. To dwóch niesfornych bliźniaków, którzy niemal od dnia narodzin dokuczają innym i najchętniej leniuchują. Nic w ich zachowaniu nie zmienia się nawet po śmierci ojca. Właściwie to postanawiają wyruszyć z rodzinnego Zapiecka, aby odnaleźć krainę, w której już zawsze będą mogli leżeć i nic nie robić.

To pełna przygód opowieść, która oprócz niewiarygodnych zdarzeń ma w sobie również mądrość i ponadczasowe przesłanie. Wszystko, co przytrafia się w trakcie tej wyprawy jackowi i Plackowi ma ich nauczyć czegoś ważnego. Przy okazji morał trafia również do najmłodszych słuchaczy, którym z pewnością spodoba się pogodna, nieco zawadiacka opowieść pod tajemniczym tytułem „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. W wersji audio tytuł ukazał się czytany przez Rocha Siemianowskiego.

Polecamy także inne powieści autora w wersji audio: „Szaleństwa panny Ewy”, „Panna z mokra głową”, „Szatan z siódmej klasy”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"O dwóch takich, co ukradli księżyc" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.