Nowicjuszka t.2 (Okładka miękka)

Nowicjuszka t.2

Nowicjuszka t.2 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -14%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Imardin to miasto ponurych intryg i niebezpiecznej polityki, gdzie władzę sprawują ci, którzy obdarzeni są magią. W ten ustalony porządek wtargnęła bezdomna dziewczyna o niezwykłym talencie magicznym. Odkąd przygarnęła ją Gildia Magów, jej życie zmieniło się nieodwracalnie - na lepsze czy gorsze? Sonea wiedziała, że nauka w Gildii Magów nie będzie łatwa, ale nie przewidziała niechęci, jakiej dozna ze strony innych nowicjuszy. Jej szkolnymi kolegami są synowie i córki najpotężniejszych rodów w królestwie, którzy zrobią wszystko, żeby poniosła klęskę - nie licząc się z kosztami. Niemniej przyjęcie opieki Wielkiego Mistrza Gildii może dla Sonei oznaczać jeszcze marniejszy los. Albowiem Wielki Mistrz Akkarin skrywa sekret znacznie czarniejszy niż jego szaty. Nowicjuszka to drugi tom znakomitej nowej trylogii fantasy, skrzącej się od magii, akcji i przygód, będącej dziełem jednej z najciekawszych nowych autorek fantastyki.
 • 21 lutego 2015 ElfikBook,

  Historia magii

  Po bardzo dobrej pierwszej części zapragnęłam przeczytać i tę. Był to trafiony wybór. Powieść przypadła mi go gustu i przeniosła do niezwykłego świata... czytaj >
  Po bardzo dobrej pierwszej części zapragnęłam przeczytać i tę. Był to trafiony wybór. Powieść przypadła mi go gustu i przeniosła do niezwykłego świata magii, pokazując wartości, które naprawdę mają znaczenie. Bardzo polubiłam głównych bohaterów. Są oni barwni, a ich charaktery są rozbudowane, tworząc niezwykłą kreację.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1