Nowe szaty cesarza (MP3)

Nowe szaty cesarza
Bajka w interpretacji Wiktora Zborowskiego

Jedna z najzabawniejszych baśni, jakie stworzył sam Hans Christian Andersen. Również w Wielkiej Kolekcji Bajek, które ukazują się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, uchodzi za jedną z najweselszych.

Oto usłyszymy historię władcy, który pragnął wyglądać dostojnie i elegancko. Pragnął tego tak bardzo, że zapomniał niemal o wszystkim, nawet o rozsądku, kiedy ktoś próbował wykorzystać jego narcyzm i wmówić mu nieprawdę.

To mądra historia, która przestrzega przed zbytnim zapatrzeniem w siebie. Jest uniwersalna, choć powstała wiele lat temu. Raz na jakiś czas, dla przypomnienia starych prawd, powinni posłuchać jej i dorośli, i dzieci. I najlepsze jest takie właśnie słuchanie: wspólnie z rodzicami starszym rodzeństwem, dziadkami. „Nowe szaty cesarza” to gwarancja znakomitej zabawy, która w miłym towarzystwie będzie jeszcze lepsza.

A kiedy po kwadransie niniejszego nagrania nasi bliscy odczuwać będą niedosyt, warto mieć w zanadrzu również inne audiobooki z serii Wielkiej Kolekcji Bajek, na przykład „Słowika” lub „Księżniczkę na ziarnku grochu”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nowe szaty cesarza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.