NOWE HORYZONTY (DELUXE) (CD Deluxe)

NOWE HORYZONTY (DELUXE)

NOWE HORYZONTY (DELUXE) (CD Deluxe)

Ewelina Lisowska

Oferta specjalna -13%

Ewelina Lisowska

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • ciekawi Cię zastosowanie przez artystkę stylistyki synth-popowej
 • Ewelina Lisowska nie boi się eksperymentowania
 • to świetny prezent dla każdego fana artystki

Kup na prezent
 • Ponad pół miliona fanów na Facebooku, miliony wyświetleń w serwisie YouTube i cały wachlarz nagród, a to dopiero początek. Ewelina Lisowska na swoim koncie ma EP-kę „Ewelina Lisowska“ oraz debiutancki album „Aero-Plan”, który dotarł do Top 10 polskich bestsellerów płytowych. Artystka stoi za takimi przebojami jak „Nieodporny rozum” (#1 miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), „W stronę słońca” (#1 miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), „Jutra nie będzie”. Na swoim profilu na facebooku ma ponad pół miliona fanów i ponad 18 tysięcy followersów na Instagramie! Wszystkie jej teledyski mają łącznie ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.

  Charyzmatyczna artystka właśnie zakończyła pracę nad nowym albumem „Nowe horyzonty”.

  Podstawowym założeniem mojego drugiego albumu studyjnego było brak ograniczeń stylistycznych i wyjście poza kręgi rockowego brzmienia, którym charakteryzowała się płyta „Aero-Plan”. „Nowe Horyzonty” to podróż w poszukiwaniu nowoczesnych dźwięków i różnorodności. Materiał powstawał we współpracy z Filipem Pacholczykiem i Maćkiem Wiergowskim, którzy byli odpowiedzialni również za produkcję płyty.

  Każdy utwór opowiada swoją indywidualną historię, a mianownikiem wspólnym jestem ja. Pisałam o tym co czuję i widzę. „Nowe Horyzonty”, „Niebo/ Piekło” to teksty o przewrotności naszego losu- raz bywa lepiej, innym razem gorzej. „Znasz mnie” i „Na obcy ląd” są uosobieniem mojego poczucia humoru oraz flirciarskiego podejścia (nawet w chwili, w której przyznaję się do błędu). „Szkło”, „We mgle” i „Zaklinam czas” poruszają tematykę nieszczęśliwej miłości, ale płytę kończy „Wszystko od nowa”, który daje nadzieję na nowy, lepszy początek. „Kilka sekund” opisuje pewnego rodzaju wewnętrzną destrukcję, na szczęście równoważy ją „Kameleon”. Rockowy aranż i tekst wyrażają wszystko, co sądzę na temat tych, którzy zawsze wiedzą lepiej, jak urządzić moje życie. Nie zamykam się na inne brzmienia muzyczne i ta płyta jest tego najlepszym dowodem” – podsumowuje Ewelina.
 • 1. Intro
  2. Nowe Horyzonty
  3. Znasz mnie
  4. Na obcy ląd
  5. Kilka Sekund
  6. Zaklinam czas
  7. We Mgle
  8. Niebo / Piekło
  9. Szkło
  10. Kameleon
  11. Wszystko od nowa
  12. Nauka Latania
  13. Obsesja

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"NOWE HORYZONTY (DELUXE)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.