NOTHING HAS CHANGED (THE BEST OF DAVID BOWIE) (2 Płyty Winylowe)

NOTHING HAS CHANGED (THE BEST OF DAVID BOWIE)

NOTHING HAS CHANGED (THE BEST OF DAVID BOWIE) (2 Płyty Winylowe)

David Bowie

David Bowie

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • cenisz wielkiego Davida Bowie
 • lubisz połączenie popu, rocka i rocka eksperymentalnego
 • otrzymasz ekskluzywne winylowe wydanie kawałków z lat 1964-2014

 • David Bowie to artysta legendarny, który nie tylko osiągnął ogromny sukces komercyjny, lecz również zmienił oblicze muzyki popularnej.

  W listopadzie 2014 roku Anglik uraczył nas wspaniałą kompilacją, podsumowującą jego wielką, 50-letnią karierę. Prezentem od artysty dla fanów będzie premierowa piosenka!

  Ledwie parę miesięcy po ukazaniu się wzbogaconej reedycji znakomitego albumu "The Next Day", znów możemy cieszyć się wydawnictwem wspaniałego angielskiego artysty. Przygotowana z okazji 50-lecia działalności scenicznej składanka, otrzymała tytuł "Nothing Has Changed" i będzie zawierać piosenki, jakie David nagrał w latach 1964-2014. Zestaw ukaże się jako 3CD (deluxe edition), 2CD, podwójny winyl oraz pliki cyfrowe, a stało się to 17 listopada 2014 roku. W zestawie obok rarytasów znalazła się premierowa piosenka "Sue (Or In A Season Of Crime)", którą Bowie zarejestrował specjalnie z myślą o kompilacji.

  Produkcją numeru, który został wydany na singlu (jako 10-calowy winylowy limit plus w formie plików do ściągnięcia) zajął się wieloletni współpracownik Anglika, Tony Visconti. Pomimo 50 lat kariery, David Bowie jest wciąż w awangardzie muzyki popularnej. Jest nie tylko ikoną muzyki, lecz również stylu ubierania się oraz cenionym aktorem. Jako jeden z nielicznych ze artystów swojej generacji tak doskonale potrafił wykorzystać do promocji internet. Na składankę wygrzebał parę rarytasów, jak "Let Me Sleep Beside You", "Your Turn To Drive" albo inna wersja (z 2001 roku) odrzutu z sesji z 1971 roku – "Shadow Man".
 • LP 1, Strona 1 1. Let's Dance
  2. Ashes To Ashes
  3. Heroes
  4. Changes
  5. Life On Mars?
  Strona 2 1. Space Oddity
  2. Starman
  3. Ziggy Stardust
  4. The Jean Genie
  5. Rebel Rebel
  LP 2, Strona 1

  1. Golden Years
  2. Fame
  3. Under Pressure – Queen & David Bowie
  4. Sound And Vision
  5. Sue (Or In A Season Of Crime)
  Strona 2

  1. Hallo Spaceboy
  2. China Girl
  3. Modern Love
  4. Absolute Beginners
  5. Where Are We Now?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"NOTHING HAS CHANGED (THE BEST OF DAVID BOWIE)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.