Notes From Planet Earth - The Collection (CD)

Notes From Planet Earth - The Collection

Notes From Planet Earth - The Collection (CD)

Chris de Burgh

Chris de Burgh

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • album jest wyjątkową składanką największych przebojów Chrisa
 • lubisz tańczyć przy "Don't Pay The Ferryman"
 • płyta zawiera nigdzie nieopublikowany utwór "Two Sides to Every Story"

Kup na prezent
 • Notes From Planet Earth to coś więcej, niż zwykły zestaw Greatest Hits. Najpopularniejsze utwory Chrisa De Burgha wybrali na tę płytę brytyjscy fani.

  Kompilacja zawiera 15 piosenek z dorobku artysty od 1975 roku. Wszystkie (oprócz jednej), wyselekcjonowała specjalnie zaproszona, reprezentatywna grupa słuchaczy. Rezultat bez wątpienia oddaje popularność tego długowiecznego wokalisty i kompozytora... ''Wydawano już moje kompilacje, w różnych formach i na różnych rynkach. Ale nigdy nie było czegoś takiego'' - mówi Chris. ''Myślę, że to świetny pomysł''.

  Oprócz czternastu ulubionych kompozycji, na płytę trafiła zupełnie nowa, Two Sides To Every Story (obecny singiel) - jest to zarazem pierwszy w karierze Chrisa duet. Dołączyła tu do niego Shelley Nelson, najbardziej znana z wielkiego hitu grupy Tin Tin Out, Here`s Where The Story Ends. ''Jestem wielkim fanem Shelley, wszystkich nagrań jakie zrobiła'' - twierdzi Chris. ''To fantastyczna wokalistka. Ponieważ nasi menedżerowie się znają, zaaranżowaliśmy spotkanie w Niemczech, by zobaczyć czy pasują do siebie nasze głosy. Myślę, że efekt mówi sam za siebie''.

  Równie entuzjastyczna jest Shelley, której najnowsze wydawnictwo, brytyjski garażowy kawałek Something In Your Eyes z Edem Casem znalazł się w Top 40 i zajął drugie miejsce na liście National Dance: ''Wspaniałe, że mogłam pracować z kimś tak utalentowanym i uznanym jak Chris. W tym biznesie jest coraz mniej ludzi dbających o swoją muzykę, o to co składa się na świetną piosenkę. Chris to jedna z tych osób, które wciąż podziwiam. Jeżeli stanę się dzięki niemu częścią `starej szkoły`, chciałabym myśleć o sobie jako kimś kontynuującym tradycję''.

  Rzeczywiście, Chris znalazł z Shelley wiele wspólnego - zaprosił ją też do zaśpiewania chórków w nowej wersji Missing You 2001. Na płycie jest jeszcze jedno odświeżone nagranie: I Want It (And I Want It Now), w remiksie DJa Q-Balla z Bloodhound Gang.

  Notes From Planet Earth to solidna, doborowa reprezentacja repertuaru Chrisa. Od akustycznych opowieści, przez pełne emocji ballady, po mocny materiał rockowy... ''Jestem tą płytą zachwycony, cieszę się że pewnie wprowadza moją muzykę w XXI wiek'' - kończy de Burgh.
 • 1. Don't Pay The Ferryman
  2. Missing You 2001
  3. Ship To Shore
  4. The Lady In Red
  5. When I When I Think Of You
  6. Sailing Away
  7. Two Sides To Every Story (Duet with Shelley Nelson)
  8. Tender Hands
  9. A Spaceman Came Travelling
  10. I Want It, (And I Want It Now!) - DJ Q-Ball Re-mix
  11. Borderline
  12. Say Goodbye To All
  13. Where Peacefull Waters Flow
  14. High On Emotion

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Notes From Planet Earth - The Collection" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.