Norweski dziennik. Tom 3 - Północne wiatry (MP3)

Norweski dziennik. Tom 3 - Północne wiatry
Kolejna, trzecia i ostatnia część powieści dla nastolatków w każdym wieku.

„Północne wiatry” to już ostatni audiobook z przygodami Pawła Koćko, który teraz jest Tomkiem Paczenko. Bohater „Dziennika norweskiego” przemierzył nie tylko wiele kilometrów, odbył prawdziwa podróż w głąb siebie i odkrył rzeczy, które choć czasami bolesne, ukształtowały go na nowo. Piękna opowieść z elementami fantastycznymi to doskonałe nagranie nie tylko dla rówieśników bohatera. Opowieść o szpiegach, pościgach i genetycznych eksperymentach ma tutaj ciąg dalszy. Ostatnia odsłona serii nie oznacza wcale, że będzie spokojnie. Choć wiele spraw się wyjaśni, a trzeci tom „Norweskiego dziennika” ma w sobie pewną melancholijną nutkę, również i „Północne wiatry” trzymają w napięciu. To ponad osiem godzin nagrania pełnego przygód, wyzwań i refleksji, które możemy przypisać nie tylko bohaterowi, ale również samemu Andrzejowi Pilipiukowi.

Znakomita seria dla młodzieży, po którą chętnie sięgają również dorośli miłośnicy twórczości tego popularnego i uznanego pisarza.

Jeśli nie pamiętasz jak smakuje swoboda, zrób sobie wolne. Czas na pauzę w dorosłym życiu...stanowczo przereklamowanym. Wersja audio to świetne wykonanie Macieja Więckowskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Norweski dziennik. Tom 3 - Północne wiatry" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.