Norweski dziennik, Tom 2. Obce ścieżki (MP3)

Norweski dziennik, Tom 2. Obce ścieżki
Dalsze losy Pawła Koćko, który po tym, jak stał się świadkiem morderstwa, zmuszony był ukrywać się w małej norweskiej wiosce. A to nie jedyny powód, dla którego jego życie się skomplikowało. Po pełnym emocji lecie, czas na nowe przygody Pawła, czy właściwie Tomasza.

Kolejny audiobook na podstawie bestsellerowego cyklu Andrzeja Pilipiuka - „Obce ścieżki” - to trzymająca w napięciu historia, w której autor wyjaśnia kilka spraw, ale wplata również w tę opowieść nowe wątki, nie mniej pasjonujące i zagadkowe. Tym razem wraz z bohaterem słuchacze będą odkrywać tajemnice pewnego genetycznego eksperymentu i tłumaczyć sny, które dręczą chłopaka. A to tylko część przygód i wyzwań, które Pilipiuk stawia przed Pawłem. Dobrze znane i zupełnie nowe postaci, smaczki dla fanów twórczości autora i kolejnych kilkanaście godzin polskiej fantastyki w najlepszym wydaniu.

Z tą powieścią czas nabiera innego znaczenia, a świetnie poprowadzona akcja przykuwa uwagę do ostatniej strony. Pilipiuk coraz więcej wyjaśnia, ale też stawia nowe znaki zapytania na drodze swoich bohaterów. Nad głową bohatera przetoczy się niejedna poważna burza. Na szczęście, czasem i słońce nieśmiało wyjrzy zza chmur.

Polecamy trylogię „Norweski dziennik” młodszym i starszym słuchaczom – wszystkie jej odsłony w wersji audio ukazały się w wykonaniu Maciejka Więckowskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Norweski dziennik, Tom 2. Obce ścieżki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.