Nora (Okładka miękka)

Nora

Nora (Okładka miękka)

Oferta specjalna -37%
Kup na prezent
„Nora” to już dziewiąty tom sagi o policjantach z małej, położonej nieopodal Brodnicy wsi Lipowo. To długo wyczekiwana przez fanów kontynuacja doskonałej serii kryminałów Katarzyny Puzyńskiej, która od kilku lat praktycznie nie schodzi z polskich list bestsellerów.

W poprzednich odsłonach, „Motylek” i „Więcej czerwieni” z 2014 roku, „Trzydziesta pierwsza”, „Z jednym wyjątkiem” i „Utopce” z 2015 roku, „Łaskun” i „Dom czwarty” z 2016 roku i „Czarne narcyzy” z roku 2017, czytelnicy poznali charaktery i tajemnice policjantów Lipowa. Wspólnie z bohaterami rozwiązali liczne, mroczne zagadki i teraz mogą mieć absolutną pewność, że najnowsza część sagi z pewnością wielokrotnie ich zaskoczy…

Tym razem aspirant Daniel Podgórski będzie miał naprawdę trudne zadanie –musi uporać się z problemami w życiu prywatnym, w tym samym czasie starając się powstrzymać wyjątkowo niebezpiecznego mordercę, zanim ten upoluje kolejną ofiarę.

Centralną bohaterką „Nory” jest Berenika – zbuntowana nastolatka, która postępuje według własnych zasad. Po raz kolejny zniknie z domu na dłużej. Tym razem jednak coś się zmieni i nic już nie będzie takie, jak zawsze… W tym samym czasie w znajdującym się nieopodal szpitalu psychiatrycznym zostaje zamordowana jedna z pacjentek, która na kilka godzin przed śmiercią zdąży jeszcze wysłać tajemniczą wiadomość, prosząc o pomoc.

Jaki związek z tą sprawą ma ojciec jednego z policjantów? Dlaczego ciało znalezione w pobliżu starej karuzeli zostało brutalnie okaleczone? Co kryje zapomniana studnia? Czym kieruje się okrutny morderca i gdzie znajduje się tytułowa nora? Odpowiedzi na te pytania mogą wydać się naprawdę zaskakujące! Przed policjantami z Lipowa stoi ogromne wyzwanie – czy uda im się wytropić mordercę i sprawić, by w wiosce znów zapanował spokój?

Katarzyna Puzyńska zadebiutowała w 2014 roku za sprawą bestsellerowej powieści „Motylek” i tym samym rozpoczęła swoją trzymającą w napięciu, wielowątkową opowieść o losach stróżów prawa z malowniczej wioski na Kujawach. Jak można było się dotychczas przekonać, saga Katarzyny Puzyńskiej to niezupełnie klasyczne kryminały – książki łączą w sobie elementy thrillera psychologicznego, jak również powieści obyczajowej o niezwykle wartkiej akcji. Seria spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, a prawa do publikacji książek sprzedano już do ponad dwudziestu krajów.

Autorka w swojej twórczości inspiruje się klasycznymi dreszczowcami skandynawskimi, książkami swojej idolki, Camilli Läckberg, i uznawana jest przez wielu za polską Agathę Christie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nora" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.