Misateczko Palokaski. Tom 2 - Noora (Okładka miękka)

Misateczko Palokaski. Tom 2 - Noora

Misateczko Palokaski. Tom 2 - Noora (Okładka miękka)

Oferta specjalna -26%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz mroczne historie
  • to intrygujący kryminał, który trzyma w napięciu do ostatniej strony
  • chcesz sięgnąć po najlepsze pozycje dostępne na rynku

Ciąg dalszy znakomitej serii kryminalnej Palokaski

Dlaczego Noora, nastolatka z Palokaski, boi się o swoje życie? Czy śmierć innej dziewczyny, Laury, przeraziła Noorę? Jaka tajemnica kryje się w srebrnym wisiorku z aniołkiem? Noora, jedna z koleżanek Laury - ta sama, która wkrótce po jej śmierci zapowiedziała, że ona zginie następna - składa zeznanie. Dziewczyna twierdzi, że była świadkiem zepchnięcia Laury Anderson ze skały. Policja nie wierzy nastolatce i nie wznawia dochodzenia.

Noora zakłada blog „Madde's Life”, który szybko zyskuje sporą popularność i wzbudza zainteresowanie sponsorów. Firma BRÄNDT IT UP oferuje spore pieniądze za zdjęcia młodych dziewcząt i informacje o nich. W prezencie przesyła dziewczynie srebrnego aniołka - takiego samego, jakiego nosiły wcześniej zaginione dziewczyny: Venla i Laura.

Miia, szkolny pedagog, odkrywa bloga Noory i widząc zdjęcie z aniołkiem wie, że dziewczyna rzeczywiście może zginąć. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Noora to drugi tom znakomitej trylogii kryminalnej „Miasteczko Palokaski”, która podbiła serca czytelników najpierw w Finlandii, a potem w całej Skandynawii. Prawa do serii kupiło kilkanaście prestiżowych wydawnictw z całego świata. Klimat cyklu można porównać jedynie z najlepszymi kryminałami i serialami, takimi jak Top of the lake, The Killing i oczywiście Miasteczko Twin Peaks.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Misateczko Palokaski. Tom 2 - Noora" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.