NOJI? (CD)

NOJI?
Tego duetu przedstawiać nikomu nie trzeba.

To najprawdopodobniej najbardziej kreatywny tandem raper / producent w Polsce. Nie raz udowodnili, że ich produkcje to najwyższej jakości produkt i teraz po roku od poprzedniego albumu SKRRRT powracają z nowym materiałem, który już 15 czerwca ukaże się nakładem wytwórni NWJ / Wielkie Joł.

Za oprawę graficzną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus, a nadchodzący album promują klipy do utworów Hot18Banglasz oraz Ja & Ja.

„Na tej płycie nie ma stonowanych utworów. Są kawałki nie tyle stonowane, ale takie spokojniejsze – mówi TEDE w wywiadzie dla TV UMCS - Jest to o wiele bardziej koncertowy materiał niż poprzednie dwie płyty. Nie to, żeby był robiony pod tym kątem, po prostu taka była moja potrzeba ekspresji. Płyta “Skrrrt” była taka zamulona specjalnie. Wiele osób wątpiło w jej siłę koncertową, ale jak się okazuje jest to kwestia interpretacji. Pracując nad nowym materiałem nie to, że kroiłem go pod koncerty, ale ten zamulony materiał miałem już za sobą. Mogłem sobie pozwolić na dużo szaleństwa, więc na tych 13 bądź też 16 utworów trzy czwarte to są kawałki, które nazywam bangerami, a reszta to są tak zwane Maybachy, czyli są spokojne, ale takie… jakbym miał to porównać, to te spokojne są bardziej w klimacie kawałków “Wunder-Baum” i “Forever ja”. – dodaje TEDE.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"NOJI?" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.