No to lecimy. Dziennik Cwaniaczka (Okładka miękka)

No to lecimy. Dziennik Cwaniaczka

No to lecimy. Dziennik Cwaniaczka (Okładka miękka)

Oferta specjalna -28%
Kup na prezent
Święta zbliżają się coraz większymi krokami – Wigilia, prezenty, choinka, śnieg… O nie, nie tym razem! Rodzina Cwaniaczka zgotowała mu bardzo niemile widzianą niespodziankę: te święta spędzą w tropikach – wśród palm, wczasowiczów i egzotycznych zwierząt. W dwunastej części bestsellerowej serii Jeffa Kinneya zatytułowanej „No to lecimy. Dziennik Cwaniaczka” rodzina Grega będzie próbowała przetrwać „wymarzone” święta, które okażą się pełne niespodzianek!

„No to lecimy” to najnowsza, dwunasta już część uwielbianego przez młodych czytelników „Dziennika Cwaniaczka” – jeszcze lepsza, jeśli to w ogóle możliwe, i zabawniejsza niż jej poprzedniczki! W „No to lecimy. Dziennik cwaniaczka” Greg opowiada o swoich świętach Bożego Narodzenia. Wyglądało na to, że będzie to najzwyklejsze na świecie Boże Narodzenie, dopóki rodzice Grega nie zobaczyli w telewizji reklamy kurortu na tropikalnej wyspie Isla de Corales – w tym momencie wizja spędzenia tego czasu w klasyczny sposób spektakularnie legła w gruzach. Rodzice Cwaniaczka postanawiają, że cała rodzina spędzi święta Bożego Narodzenia w tropikach, i nic nie jest w stanie przekonać ich do zmiany planów. Od samego początku wyjazd nie zapowiada się najlepiej. Jak nie korki, to śnieżyca, a do tego dochodzą tłumy na lotnisku i opóźnienie samolotu. Greg cały czas ma nadzieję, że wyjazd nie wypali. Nic z tego – samolot w końcu startuje, a kłopoty – dopiero się zaczynają. Z czym przyjdzie się zmierzyć Gregowi podczas świątecznego wyjazdu? Z wrzeszczącymi małymi dziećmi, olbrzymimi jaszczurkami, bezczelnymi pasażerami samolotu, balującymi do białego rana wczasowiczami, a nawet pijanymi małpami – a to dopiero początek egzotycznej przygody Cwaniaczka!

Nastoletni Greg Haffley, tytułowy Cwaniaczek, pojawił się w życiu młodych czytelników w 2007 roku, wraz z ukazaniem się pierwszej części serii zatytułowanej „Dziennik Cwaniaczka”. Greg opowiada czytelnikom o swoim życiu – jego niesamowite perypetie, spisane w formie dziennika, są pełne humoru i wywrotowych zdarzeń. Powieści z miejsca skradły serca młodym czytelnikom, tak samo jak główny bohater, który ma prawdziwy talent do barwnego opisywania swojego życia. Niestety, ma także wyjątkowy dryg do wpadania w kłopoty, lecz zawsze, ale to zawsze potrafi się z nich wyplątać, i to w iście spektakularny sposób! „No to lecimy” to już dwunasta część przygód Grega, jak zwykle opatrzona jedynymi w swoim rodzaju ilustracjami – kreska Jeffa Kinneya jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka i w fantastyczny sposób ilustruje przygody Grega opisane w „Dzienniku Cwaniaczka”.

Jeff Kinney zaczął publikować przygody Grega w 2004 roku – co tydzień w internecie ukazywała się nowa porcja „Dziennika cwaniaczka”. Perypetie nastoletniego Grega szybko zyskały niezwykle liczne grono czytelników – codziennie stronę przegląda minimum 70 000 internautów. W 2007 roku „Dziennik cwaniaczka” ukazał się po raz pierwszy w formie książki i od razu zyskał miliony fanów – aktualnie nakład serii Jeffa Kinneya wynosi ponad 194 miliony egzemplarzy!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"No to lecimy. Dziennik Cwaniaczka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.