NO BAD DAYS (Płyta winylowa)

NO BAD DAYS

NO BAD DAYS (Płyta winylowa)

THE DUMPLINGS

Oferta specjalna -14%

THE DUMPLINGS

 • Fenomen internetowy, który przerodził się w największą sensacją muzyczną 2013 roku w Polsce. The Dumplings łączą w swej muzyce młodość z bezkompromisowością, pokoleniowe teksty z świeżym spojrzeniem na elektronikę, chwytliwe melodie z tanecznym smutkiem. Efekt ich poszukiwań muzycznych uwiódł ponad 25 tysięcy fanów zespołu na facebooku, oraz przyniósł nagrody magazynu Hiro w kategorii: Przyszłość Roku i Odkrycie Roku przyznane przez portal muzyki klubowej i festiwalowej muno.pl

  Justyna Święs (śpiew, muzyka 17 lat) i Kuba Karaś (muzyka, 18 lat) poznali się podczas konkursu piosenki i postanowili razem grać. Początkowo postawili na indie-rockowe akustyczne piosenki, ale zawładnęła nimi elektronika i podczas wspólnie spędzonych wakacji powstało kilka piosenek. Wysłali je do Łukasza Jakóbiaka, który zaprosił ich we wrześniu 2013 do swojego internetowego talk-show „20 m2 Łukasza”. W ciągu niecałego miesiąca fanpage The Dumplings zdobył ponad 13 tysięcy fanów, a od listopada zespół ruszył regularne trasy koncertowe zapełniając kluby w całej Polsce.

  W styczniu 2014 The Dumplings weszli do domowego studia nagraniowego Bartosza Szczęsnego, producenta ich krążka, znanego jako połowa duetu Rebeka , gdzie zostało nagranych kilkanaście piosenek na debiutancki album. W lutym 2014 zespół podpisał kontrakt fonograficzny z Warner Music Poland.
 • LP 1
  1. Słodko słony cios
  2. Everything Is A Circle
  3. Technicolor Yawn
  4. Man Pregnant
  5. Waiting For The Summer
  6. Betonowy las
  7. Mewy
  8. Freeze
  9. Gelatine
  10. Nie słucham
  11. How Many Knives
  12. Shameless

  LP 2
  1. Fear On My Chest
  2. Today
  3. Wide Smiles
  4. Everyone`s Crying
  5. Betonowy las (Ptaki Remix)
  6. Technicolor Yawn (B Szczęsny Remix)
  7. Technicolor Yawn (Kixnare Remix)
  8. Technicolor Yawn (Zamilska Remix)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"NO BAD DAYS" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.