Kontroler NINTENDO Switch Szary (Para) + Gra Arms (Switch)

Kontroler NINTENDO Switch Szary (Para) + Gra Arms

Kontroler NINTENDO Switch Szary (Para) + Gra Arms (Switch)

Oferta specjalna -18%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem Nintendo Switch
  • szukasz uniwersalnych akcesoriów, które wzbogacą Twoją rozgrywkę
  • Nintendo
Wszechstronne Joy-Cony oferują wiele zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi, aby cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy.

Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być używany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem.

Gra NINTENDO SWITCH Arms
Prezentując unikatową walkę multiplayer, która pozwoli na wyprowadzanie ciosów za pomocą rozciągliwych ramion, gra zawiera elementy zarówno boksu, jak i strzelanek plus zestaw całkowicie nowych bohaterów. Po wybraniu odpowiednich ramion dla bohatera, gracz będzie trzymał jednego Joy-Cona w każdej dłoni i wyprowadzał lewe i prawe ciosy w swojego przeciwnika. Bohaterowie mogą skakać i przyspieszać, a gracze mogą zakrzywiać swoje ciosy, skręcając dłonie podczas uderzenia. Po nauczeniu się podstaw rozgrywki i ulepszeniu swoich zdolności, odkryją głębszy poziom zaawansowanej taktyki.

  • Nintendo

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kontroler NINTENDO Switch Szary (Para) + Gra Arms" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.