Nikt nie ocali się sam (ebook) (do pobrania)

Nikt nie ocali się sam (ebook)

Nikt nie ocali się sam (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to poruszająca powieść o tym, jak łatwo utracić szczęście, które błędnie wzięliśmy za ledwie pozorne
  • lubisz emocjonalne i mądre powieści o ludzkiej naturze
  • pełna romantyzmu, uczuć i smutku książka pobudza do refleksji
Kup na prezent
  • WATERMARK

„Portret prostej, bezlitosnej ordynarności” . Il Messaggero

 

Opowieść o ogniu i popiołach uczucia między dwojgiem ludzi, którzy dla siebie przekraczają granice norm moralnych, choć jeszcze niedawno sami je sobie narzucili.

 

Delia i Gaetano byli parą. Teraz już nie są razem i właśnie uczą się żyć osobno. On wyprowadził się do wynajętej kawalerki, a ona została w ich mieszkaniu z synkami, Cosmo i Nico. Umówili się na kolację w restauracyjnym ogródku krótko potem, jak doprowadzili do rozpadu swojej rodziny. Delia i Gaetano są jeszcze młodzi, mają więcej niż trzydzieści, ale mniej niż czterdzieści lat, są w wieku, w którym można jeszcze zacząć wszystko od nowa. Marzą o spokoju, ale pociąga ich to, co nowe i co dalekie, są impulsywni i pełni emocji.

 

Dlaczego im się nie udało? Jaki błąd popełnili? Tego nie wiedzą. Namiętność, która ich połączyła, i gniew, który naznaczył schyłek ich związku, są wciąż jeszcze niebezpiecznie blisko siebie.

 

Wyrośli w epoce, w której wydawało się, że wszystko zostało już powiedziane. Rozmawiają ze sobą, ale używają przy tym słów, którymi nie są w stanie wyrazić swojej samotności, bo wydobyli je z mętnych wód analfabetyzmu emocjonalnego. Tylko chwilami docierają do samego jądra bolesnych wspomnień. I wtedy na spokojnej scenie restauracyjnego ogródka rozgrywa się odwieczny dramat miłości i jej braku.

 

Powieść została przeniesiona na ekran przez Sergio Castellitto w 2015 roku.

„Arcydzieło o niszczeniu tego, co doskonałe”.

Corriere della Sera

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nikt nie ocali się sam (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.