NIGHT VISIONS (DELUXE) (CD)

NIGHT VISIONS (DELUXE)

NIGHT VISIONS (DELUXE) (CD)

Imagine Dragons

Imagine Dragons

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • to świetny zespół indierockowy
 • utwór „Radioactive” można usłyszeć w spocie reklamowym gry Assassin’s Creed III
 • ten album musisz mieć w swojej kolekcji przed koncertem Imagine Dragons w Polsce!

 • W świecie, w którym każdy nastolatek z kamerką internetową może zostać gwiazdą rocka (a potem przebrzmiałą sławą w kilka miesięcy), Imagine Dragons reprezentują sobą orzeźwiający powrót do wypróbowanych tradycji wielkiego rock'n'rolla.

  Nauczyli się, jak być zespołem na dawnych zasadach – pisząc świetne piosenki i grając je na żywo przed coraz większą publicznością. Ale ich sekretną bronią jest coś, co straciliśmy w naszej ekshibicjonistycznej, postinternetowej kulturze muzycznej – TAJEMNICA. „Nazwa zespołu to anagram”, mówi gitarzysta zespołu, Wayne Sermon. „Mieliśmy na myśli pewną frazę, ale nie chcieliśmy tak nazwać zespołu, więc przestawiliśmy litery i wyszło nam Imagine Dragons. Nawet własnym matkom nie powiedzieliśmy, co to było za zdanie. Jako artysta tak wiele z siebie wystawiasz na widok publiczny, że dobrze jest zachować trochę w tajemnicy.”

  Wydając „Night Visions”, Imagine Dragons w końcu mają szansę pokazać światu, jak brzmi MAGIA. Zaczynają od wyrazistego manifestu w „Radioactive”, który miesza pulsujący podkład z delikatnymi akustycznymi gitarami, a w warstwie tekstowej opowiada o stawianiu czoła apokalipsie. „Chcemy, żeby ludzie posłuchali tej piosenki i poczuli się wzmocnieni”- wyjaśnia Reynolds, w zespole odpowiedzialny za partie wokalne i… perkusyjne. Tymczasem delikatność takich piosenek jak „Demons” równoważy rozmach albumu z poczuciem ludzkiej intymności.

  „Tytuł płyty powstał bardzo organicznie”, mówi Reynolds, przypominając sobie ogólny temat albumu. „Siedzieliśmy w pokoju i wypisywaliśmy, co znaczy dla nas zespół i ta płyta. Wszyscy zmagamy się z własnymi demonami i lękami, ale nic nie uspokaja umysłu tak, jak twórczość. Wiele z piosenek na albumie zostało napisanych późno w nocy, a wiele tematów zaczerpnąłem z moich snów czy nawet koszmarów. Więc kiedy pojawił się tytuł „Night Visions”, pasował doskonale. Mamy nadzieję, że zainspiruje on słuchaczy do tworzenia i nie poddawania się w swoich własnych zmaganiach.”
 • 1. Radioactive
  2. Tiptoe
  3. It’s time
  4. Demons
  5. On top of the World
  6. Amsterdam
  7. Hear Me
  8. Every Night
  9. Bleeding Out
  10. Underdog
  11. Nothing left to say

  Bonus Tracks
  12. Selene
  13. The River

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"NIGHT VISIONS (DELUXE)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.