NIGHT THOUGHTS (CD)

NIGHT THOUGHTS
 • Brett Anderson (śpiew), Mat Osman (gitara basowa), Simon Gilbert (perkusja), Richard Oakes (gitara prowadząca, klawisze) i Neil Codling (klawisze, gitara rytmiczna) nagrywali nowe piosenki w studiach SARM w Londynie i ICP w Brukseli. Za konsoletą siedział sprawdzony współpracownik, Ed Buller (m.in. Pulp, White Lies).

  Poza utworami powstał też film, który znajdzie się na DVD dołączonym do wydania razem z płytą CD. Wyreżyserował go Roger Sargent, który o projekcie mówi następująco: "Płyta dotyczy wielu doskonale znanych tematów, jak życie, śmierć, miłość, strach, rozpacz. Przedstawiłem je posługując się wizualizacjami, które mają zobrazować, jak te zjawiska i emocje wpływają na ludzką psychikę. Przekonywało mnie takie podejście, nie tylko dlatego, że moja mama zmarła parę dni po tym, gdy zacząłem pisać scenariusz do filmu.

  Obraz zaczyna się sceną, przedstawiającą tonącego człowieka nieopodal opuszczonej plaży, w nocy. Walczy o życie, a w głowie pojawiają mu się sytuacje, które doprowadziły go do tego stanu". Oprócz wersji CD/DVD album "Night Thoughts" ukaże się w wersji CD, specjalnej edycji CD/DVD w formacie książkowym w twardej oprawie oraz na 180-gramowym podwójnym rozkładanym winylu (gatefold) z kartą z kodem do ściągnięcia piosenek w formie plików cyfrowych.

 • 1. When You Are Young
  2. Outsiders
  3. No Tomorrow
  4. Pale Snow
  5. I Don't Know How To Reach You
  6. What I'm Trying To Tell You
  7. Tightrope
  8. Learning To Be
  9. Like Kids
  10. I Can't Give Her What She Wants
  11. When You Were Young
  12. The Fur & The Feathers

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"NIGHT THOUGHTS" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.