Niezbędnik studenta I roku Repetytorium egzaminacyjne do ćwiczeń i egzaminu z historii państwa i prawa polskiego (Okładka miękka)

Niezbędnik studenta I roku Repetytorium egzaminacyjne do ćwiczeń i egzaminu z historii państwa i prawa polskiego

Niezbędnik studenta I roku Repetytorium egzaminacyjne do ćwiczeń i egzaminu z historii państwa i prawa polskiego (Okładka miękka)

Oferta specjalna -11%
  • Liczba stron :

    192

Opracowane przez łódzkich historyków prawa repetytorium ma ułatwić studentom I roku przygotowanie się do egzaminu z historii państwa i prawa polskiego. Włożony w przygotowanie owego „niezbędnika” wysiłek zasługuje niewątpliwie na uznanie. Nie jest tajemnicą, że studenci często korzystają z różnych „prywatnych” opracowań, „skryptów” tworzonych zazwyczaj przez ich starszych kolegów. Dodajmy, że owe opracowania często roją się od błędów i nieścisłości. W to miejsce osoby przygotowujące się do ćwiczeń i egzaminu otrzymują pełnowartościową, stojącą na wysokim poziomie pomoc naukową. (…) Zawierające solidną dawkę wiedzy, przygotowane w kompetentny sposób repetytorium stanowić będzie cenną pomoc dla studentów, chyba nie tylko I roku prawa. Z recenzji dr. hab. Mariana Mikołajczyka

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Niezbędnik studenta I roku Repetytorium egzaminacyjne do ćwiczeń i egzaminu z historii państwa i prawa polskiego" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.