Nieulotne VOD (Film cyfrowy)

Nieulotne VOD

Nieulotne VOD (Film cyfrowy)

 • Reżyseria :

  Jacek Borcuch

 • Obsada :

  Jakub Gierszał, Magdalena Berus, Andrzej Chyra, Joanna Kulig, Ángela Molina

 • Czas trwania :

  93 minut

 • 93 minut
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Jacek Borcuch
 • Jakub Gierszał, Magdalena Berus, Andrzej Chyra, Joanna Kulig, Ángela Molina
Pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, podczas wakacyjnej pracy w Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

Czy kilka sekund - realnych i policzalnych, może mieć wpływ na nasze życie…? Jak może je zmienić…? Moment, w którym zaczynamy zastanawiać się nad odpowiedzią, to moment, w którym zaczyna się pasjonująca podróż. Podróż w nieznane, podróż w odległe regiony wyobraźni, gdzie przewodnikiem jest intuicja i instynkt.

„Nieulotne” to współczesna próba przyjrzenia się kondycji ludzkiej w skali mikro. Oczami młodych ludzi obserwujemy powolny rozkład ich pozornie uporządkowanego świata. Widz zostaje postawiony w sytuacji emocjonalnie zależnej od losu bohaterów, nie nachalnie, po prostu, w oparciu o współodczuwanie, chęć zrozumienia. Razem z nimi, a właściwie dzięki nim, mamy okazję sami stanąć naprzeciw własnej natury i zadać kolejne pytanie bez odpowiedzi.” Jacek Borcuch

Jacek Borcuch to jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych na świecie polskich reżyserów młodego pokolenia. Jego poprzedni obraz - „Wszystko, co kocham”, oficjalny krajowy kandydat do Oscara, trafił do prestiżowej selekcji festiwalu filmowego Sundance, przynosząc twórcy liczne laury, w tym Polską Nagrodę Filmową - Orła za najlepszy scenariusz i Nagrodę Publiczności „Złoty Klakier” na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. „Nieulotne” to drugi z rzędu film Borcucha, który został wybrany do selekcji festiwalu Sundance, co samo w sobie stanowi ewenement i bezprecedensowy sukces polskiego kina na świecie.

W filmie „Nieulotne” główne role zagrali utalentowani aktorzy młodego pokolenia. Znany już Borcuchowi Jakub Gierszał (debiut we „Wszystko, co kocham”), gwiazda głośnej „Sali samobójców”, laureat prestiżowego wyróżnienia Shooting Star 2012 oraz Magdalena Berus, która do obsady filmu „Nieulotne” trafiła po zagraniu pierwszoplanowej roli w „Bejbi blues” - nowym obrazie Kasi Rosłaniec, autorki przeboju „Galerianki”.

Młodych odtwórców głównych ról wspierają: Andrzej Chyra – ulubiony aktor Jacka Borcucha („Kallafiorr”, „TuliPany”, „Wszystko, co kocham”) oraz gwiazdy hiszpańskiego kina: Ángela Molina, laureatka festiwalu w San Sebastian, znana z występów w dziełach Luisa Bunuela („Mroczny przedmiot pożądania”) i Pedra Almodovara („Drżące ciało” i „Przerwane objęcia”) i Juan José Ballesta - ulubieniec Hiszpanek, zdobywca aktorskich laurów w San Sebastian za kreację w głośnych „7 dziewicach” oraz Goi za ekranowy debiut w „Kulce”.

Autorem zjawiskowej urody zdjęć do „Nieulotnych” jest Michał Englert („33 sceny z życia”, „Sponsoring”). Muzykę skomponował Daniel Bloom („TuliPany”, „Wszystko co kocham”). W filmie będzie też można usłyszeć utwory gwiazd nurtu dream pop - Cocteau Twins i Beach House.
 • 93 minut
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Jacek Borcuch
 • Jakub Gierszał, Magdalena Berus, Andrzej Chyra, Joanna Kulig, Ángela Molina

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • polską wersję językową

 • film w rozdzielczości HD

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nieulotne VOD" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.