Nieśmiertelni (Okładka twarda)

Nieśmiertelni

Nieśmiertelni (Okładka twarda)

Oferta specjalna -32%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to sensacyjna powieść o tajnikach polskiego wywiadu
  • od kryminału oczekujesz dreszczyku emocji
  • uwielbiasz mocne historie szpiegowskie
Kup na prezent
W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz.

Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?

Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców. W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nieśmiertelni" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.