Niemieckie pojazdy pancerne 1943-1945 (Okładka miękka)

Niemieckie pojazdy pancerne 1943-1945

Niemieckie pojazdy pancerne 1943-1945 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • interesujesz się historią
  • jesteś miłośnikiem wojsk pancernych
  • chcesz zbudować własny model czołgu

Książka George'a Bradforda przedstawia szczegółowe schematy niemieckich czołgów i bojowych pojazdów opancerzonych, które pojawiły się na polach bitew u schyłku II wojny światowej. Rysunki zostały wykonane w skalach najczęściej używanych przez modelarzy, dzięki czemu mogą stanowić niezbędną pomoc praktyczną dla każdego pasjonata modeli czołgów i pojazdów wojskowych.

Na podstawie rysunków można skonstruować wierny model np. niemieckiego "Tygrysa" lub "Pantery", który bez wątpienia będzie cieszył wzrok zarówno laików, jak i znawców. Autor zamieścił w książce schematy kolejnych modeli produkowanych pojazdów. Pozwala to przyjrzeć się procesowi rozwojowemu, wprowadzanym zmianom oraz szczegółom, które ulegały modyfikacji.

Czytelnik może zapoznać się nie tylko z najbardziej popularnymi modelami czołgów i pojazdów pancernych, które walczyły w szeregach Wehrmachtu na polach bitew II wojny światowej, ale również z tymi, które pozostają nieznane szeroko pojętej publice. Przyjrzenie się rysunkom przedstawiającym prototypy oraz modele, które nie weszły do produkcji, pozwala na pewne spekulacje "co by było, gdyby...".

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Niemieckie pojazdy pancerne 1943-1945" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.