Niemiecki fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne (MP3)

Niemiecki fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne
  • Praca zbiorowa
  • 1 godz. 40 min.
  • EDGARD
  • Audioteka
  • Watermark
Audiobook do nauki konwersacji

Kurs " Niemiecki fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne daje możliwość nauczenia się prostych dialogów, łatwych rozmów na tematy dotyczące życia codziennego. Na audiobooku znajdują się nagrania 500 najpopularniejszych zwrotów i wyrażeń, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać, szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z 16 grup tematycznych. Dzięki nagraniom w wykonaniu rodowitych Niemców poznasz właściwą wymowę, poprawny akcent i ośmielisz się w mówieniu z cudzoziemcami. Dzięki specjalnemu programowi wygenerujesz gotowe playlisty na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie. Ćwiczenia testowe pozwalają na powtórkę materiału.

Fiszki MP3 – idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi!

Fiszki mp3 to program komputerowy oraz nagrania wraz ze zdaniami i tłumaczeniami z zestawu Niemiecki fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne. Są idealnym uzupełnieniem nauki z fiszkami drukowanymi. Zapewniają: trening wymowy, utrwalenie wiedzy dzięki ćwiczeniom i sprawdzanie prawidłowej pisowni na ekranie odtwarzacza. Dodatkowo uczysz się aktywnie powtarzając za lektorem i odgadując znaczenie słowa. Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej!

Nagrania Fiszki MP3

Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówek wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowych zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Nagrania są szczególnie pomocne, gdy nie możesz przeglądać fiszek drukowanych (np. podczas jazdy samochodem). Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej.

Program Aktywny Trening

Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem angielskim a polskim i powtarzać słówka za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub słówka. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek.

Minimalne wymagania sprzętowe

Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7 PL 32 i 64 bit."

  • Praca zbiorowa
  • 1 godz. 40 min.
  • EDGARD
  • Audioteka
  • Watermark

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Niemiecki fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.