Niedźwiadek polarny (MP3)

Niedźwiadek polarny
Sara spędza przedświąteczne ferie u dziadka. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem mocno zaczyna padać śnieg. Dziadek zabawia wnuczkę niesamowitymi opowieściami o ludziach mieszkających w Arktyce. Opowiada również o tym, jak przygarnął i opiekował się niedźwiadkiem polarnym – to ulubiona opowieść Sary.

Dziadek pomaga Sarze też zbudować w ogrodzie igloo, którego pilnuje mały niedźwiadek ulepiony ze śniegu. Ale kiedy Sara budzi się w środku nocy, wszystko na dworze wygląda zupełnie inaczej. Dziewczynka rusza w magiczną podróż przez zaczarowany lodowy, śnieżny świat. Ale czy uda jej się wrócić do domu?

Holly Webb to autorka wspaniałych opowieści o dzieciach oraz ich małych pupilach: psach i kotach.

Ale tym razem wszystkich miłośników jej twórczości czeka niespodzianka. Prezentowany audiobook to magiczna opowieść o Sarze i jej zimowej przygodzie. Jej niepowtarzalny klimat sprawi, że zasłuchają się nie tylko dzieci, ale i rodzice, dziadkowie oraz osoby, które śnią czasami o niezwykłej śnieżnej krainie.

A tym, którzy lubią historie o zwierzętach polecamy również inne nagrania z historiami autorstwa Holly Webb. Wszystkie wspaniale przeczytała Marta Grzywacz.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Niedźwiadek polarny" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.