Niebezpieczne związki Donalda Tuska (Okładka miękka)

Niebezpieczne związki Donalda Tuska

Niebezpieczne związki Donalda Tuska (Okładka miękka)

Oferta specjalna -35%
Kup na prezent
„Niebezpieczne związki Donalda Tuska” to kolejna wstrząsająca książka w dorobku Wojciecha Sumlińskiego, znanego polskiego dziennikarza śledczego, który od lat ujawnia szokującą prawdę o ludziach znajdujących się na szczytach władzy. Tym razem autor, przy współpracy z majorem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Tomaszem Budzyńskim, przyjrzał się jednemu z najważniejszych polityków w Unii Europejskiej, a przez wiele lat również w Polsce – Donaldowi Tuskowi.

Donald Tusk już od kilkudziesięciu lat bezpośrednio bądź pośrednio kształtuje polską rzeczywistość. Poseł na Sejm pięciu kadencji, senator i wicemarszałek Senatu, wicemarszałek Sejmu, założyciel i przewodniczący jednej z czołowych partii politycznych w Polsce – Platformy Obywatelskiej, premier Polski i wreszcie przewodniczący Rady Europy – lista obejmowanych przez Donalda Tuska stanowisk w trakcie jego wieloletniej kariery politycznej jest imponująca. Czy to możliwe, by Donald Tusk, tak ważna postać w Polsce i Europie, polityk cieszący się tak ogromnym zaufaniem społecznym, był powiązany z niemieckim wywiadem, służbami specjalnymi oraz półświatkiem mafijnym? Autorzy publikacji zatytułowanej „Niebezpieczne związki Donalda Tuska” przekonują, że posiadają na to niepodważalne dowody.

„Niebezpieczne związki Donalda Tuska” to rzetelnie napisana książka, która z pewnością zszokuje opinię publiczną. Choć czyta się ją niczym porywający thriller polityczny, to nic, co zostało w niej zawarte, nie jest fikcją literacką – Wojciech Sumliński oraz Tomasz Budzyński snują przerażającą opowieść o kulisach polskiej polityki. Dotąd skrupulatnie ukrywana prawda o ludziach dzierżących władzę w państwie wreszcie wychodzi na światło dzienne.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Niebezpieczne związki Donalda Tuska" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.