nie mażę się, ale marzę o... (ebook) (do pobrania)

nie mażę się, ale marzę o... (ebook)

nie mażę się, ale marzę o... (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Najlepiej na te pytania odpowie ktoś, kto sam ma takie doświadczenia. Hanna Barełkowska, autorka książki Nie mażę się, ale marzę o…, ma syna niepełnosprawnego.

Na podstawie własnych doświadczeń, rozmów z rodzicami innych dzieci pokazuje problem niepełnosprawności z innej perspektywy – perspektywy rodziców i opiekunów. W sposób poruszający pisze o kolejnych etapach – od diagnozy począwszy – oswajania się z trudną sytuacją. Przez szczere pokazanie wątpliwości, rozterek, trudności, które trzeba pokonywać każdego dnia, niemożliwego niekiedy do wytrzymania wysiłku fizycznego podczas opieki nad dzieckiem ze złożoną niepełnosprawnością oswaja z chorobą, także osoby postronne. I pokazuje, że rodzice dzieci niepełnosprawnych to prawdziwi wyczynowcy, którzy mają też swoje marzenia, niekiedy tak prozaiczne jak chwila ciszy czy wyjście do kina lub na spotkanie z przyjaciółmi.

Książka powstała w czasie akcji społecznej „Nie mażę się, ale marzę o…”, organizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością „Potrafię Więcej”

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"nie mażę się, ale marzę o... (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.