Nie lecz się reklamami leków. Jak chemię zastąpić bezpieczną ekomedycyną (Okładka miękka)

Nie lecz się reklamami leków. Jak chemię zastąpić bezpieczną ekomedycyną

Nie lecz się reklamami leków. Jak chemię zastąpić bezpieczną ekomedycyną (Okładka miękka)

Kup na prezent
Na rynku aktualnie można bez większego problemu odnaleźć lek na każdą, nawet najbardziej wyszukaną dolegliwość. Kaszel, katar, bóle kości i stawów, niedobór witamin, gorączka, problemy z trawieniem czy zaniżona odporność... różnorodność ochoczo reklamowanych w radiu i telewizji medykamentów z jednej strony może zaskakiwać, a z drugiej również przerażać. Wydaje się, że ludzkość znalazła złoty środek już na prawie wszystkie istniejące choroby, a ich sekretna, cudowna moc została zaklęta w niewielkiej tabletce. Zbigniew T. Nowak obala wszystkie mity na temat wspaniałych właściwości leków i proponuje zastąpienie ich znacznie zdrowszymi, bo pochodzącymi prosto z natury rozwiązaniami. Jego metody wypróbowało już wielu zadowolonych pacjentów, a napisane przez tego eksperta poradniki sprzedały się w nakładzie liczącym setki tysięcy egzemplarzy!

Nie musisz codziennie zażywać pigułek, stosować cudownych kropli, maści i żelów czy też pić hektolitrów syropów, by skutecznie ochronić swoje zdrowie i zachować dobre samopoczucie. Nie potrzebujesz również tajemnej, obszernej wiedzy na temat medycyny, by stać się w pełni świadomą swojego zdrowia osobą. Na większość powszechnych dolegliwości, jak przykładowo grypa, kłopoty żołądkowe czy zatrucie pokarmowe, istnieją sprawdzone, skuteczne i, co najważniejsze, w pełni zdrowe i naturalne sposoby. Jednym z nich jest wciąż nie przez wszystkich należycie doceniana zdrowa dieta, opierająca się na spożywaniu ogólnodostępnych produktów. Większość z nich można bez problemu zakupić w każdym pobliskim markecie, a ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla organizmu. Wzbogacenie naszych codziennych posiłków o zioła (niektóre bardzo dobrze nam znane nawet z naszego własnego ogródka!) to kolejny, rewelacyjny sposób zwalczający niektóre popularne schorzenia. Złotą receptą jest również naturalny, dokładnie oczyszczający organizm detoks, który pozwala ciału pozbyć się szkodliwych toksyn. Zastosowanie kilku prostych sposobów, wymagających jedynie elementarnej wiedzy o żywieniu, przyniesie fantastyczne rezultaty – wydłuży czas życia, wyeliminuje określone schorzenia i dolegliwości, znacząco poprawi samopoczucie i doda energii do działania. I to wszystko, jak przekonuje Zbigniew T. Nowak, bez całkowicie zbędnego faszerowania się silnymi środkami farmaceutycznymi, które tak naprawdę wyrządzają ludzkiemu organizmowi więcej szkody niż pożytku!

Propagowane przez Zbigniewa T. Nowaka teorie to nie kolejne zachęty do stosowania medycyny niekonwencjonalnej, lecz ukłon w stronę nowoczesnej medycyny molekularnej XXI wieku, w której wielu upatruje przyszłość m.in. w leczeniu nowotworów. Autor bestsellerowego poradnika przekonuje, że aby całkowicie odmienić swoje życie, przywrócić równowagę metaboliczną, pozbyć się wielu dokuczliwych, popularnych schorzeń nie trzeba od razu sięgać po głośno reklamowane w mediach specyfiki. Większość z nich posiada bowiem znacznie tańszy, bezpieczniejszy ekwiwalent naturalnego pochodzenia. Każdy z nich został szczegółowo opisany przez eksperta w jego książce. Czytelnicy znajdą w niej m.in. proste przepisy na zdrowe sałatki, nalewki i napary, a także propozycje dodatków do dań, które z jednej strony urozmaicą posiłek, a z drugiej również wzbogacą go o lecznicze właściwości. Wszystkie propozycje potraw i napojów Zbigniewa T. Nowaka można przygotować, wykorzystując niedrogie i bardzo łatwo dostępne składników. Przy każdym przepisie autor zamieścił także odniesienia do najnowszych badań naukowych, które dowodzą o zdrowotnym wpływie określonych potraw na ludzki organizm.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nie lecz się reklamami leków. Jak chemię zastąpić bezpieczną ekomedycyną" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.