Nic się nie stało (MP3)

Nic się nie stało
„Nic się nie stało” to felietony Andrzeja Łapickiego oraz zapis rozmów z żoną Kamilą.

Nagranie zawiera teksty publikowane już wcześniej w prasie, ale również wiele nowych, świeżych refleksji na temat kariery, kina, teatru i codzienności.

Niezwykły język i różnorodność poruszanych tematów sprawiają że słucha się tego audiobooka z przyjemnością, tym bardziej, że czyta je sam autor.

Znakomity aktor, postać związana z polską kulturą od kilkudziesięciu lat z pasją i radością życia opowiada o swoim przedwojennym dzieciństwie, młodości, która przypadła na zawirowania historyczne, przytacza niezmiernie ciekawe anegdoty ze swojej pracy zawodowej na scenach teatralnych i na planach filmowych. Bez skrępowania, ale subtelnie opowiada o miłości, nawiązuje do polityki, sportu, mody. Maluje obraz dawnej Warszawy, ale nie stroni też od wątków teraźniejszych i tego, co stało powodem towarzyszącej jego osobie sensacji.

To mądre, zabawne, pełne ciekawych spostrzeżeń teksty, których słucha się z przyjemnością. Dla fanów aktorskiego talentu Andrzeja Łapickiego, ale również dla wszystkich zainteresowanych barwnie opowiedzianymi historiami o powojennej kulturze i rozrywce.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nic się nie stało" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.