Nexus (MP3)

Nexus
„Nexus” to audiobook, który zabierze słuchaczy do Waszyngtonu i Bangkoku, do laboratoriów, w których decyduje się los przyszłości i do politycznych gabinetów, w których możni tego świata nie cofną się przez niczym, żeby przejąć kontrolę nad najnowszymi odkryciami.

Znakomity thriller science-fiction, którego akcja rozgrywa się w nieodległej przyszłości. Tytułowy nexus to specyfik, który wprowadził ludzkość na kolejny etap rozwoju – umożliwia łączenie umysłów w jedno. Już to brzmi niesamowicie, a tymczasem młody naukowiec prowadzi niezależne badania, które zmieniają jeszcze strukturę leku. Skutki tych zmian są trudne do przewidzenia. Tymczasem młody bohater musi zatroszczyć się nie tylko o swoje odkrycie, ale również o bezpieczeństwo własne i swoich najbliższych.

Trzymająca w napięciu, szpiegowsko-naukowa historia to znakomita rozrywka dla fanów gatunku, tym bardziej przejmująca, że wydaje się całkiem prawdopodobna.

Ramez Naam po sukcesie swojej debiutanckiej powieści postanowił kontynuować opowieść przedstawioną w „Nexusie”. W formie audiobooka dostępna jest także jego kolejna książka - „Crux”. Oba teksty zinterpretował na potrzeby nagrania Piotr Borowski.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nexus" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.